Совместный блог украинских регуляров (Спільний блог українських регулярів)

232
Статистика
Статистика
232
Статистика темы
  • Популярность
    Топ-720
  • Постов
    2,899
  • Просмотров
    529,255
  • Подписок
    232
  • Карма автора
    +1,680
1 99 100 101 102 145
  • Стаття толкова, написано як є.... Наразі законодавча база трохи слабовата і норм. юрист в суді "відкатає" минулі кешаути але все іде то того, що дані доходи будуть оподатковуватись (що є нормально - для сучасної країни). Поки ці питання - коли і яким чином, як завжди риторичні....
    Ответить Цитировать
    69/98
    + 0
  • Piraniaua, Наразі дякую, трохи заспокоївся, а то був дуже панікував коли почув цю новину, а так я не проти платити податки
    Ответить Цитировать
    3/4
    + 0
  • Ну ще поки почекай, встигнеш.
    Ответить Цитировать
    70/98
    + 0
  • Piraniaua, Панікувати чи платити податки?))
    Ответить Цитировать
    4/4
    + 0
  • Як по мені, якщо мова про кешаути з онлайн - "панікувати" але нічого не робити (виводь собі потрохи поки є що...). На даний час вигідніше вирішувати питання тоді коли\якщо воно виникне.
    Ответить Цитировать
    71/98
    + 0
  • Piraniaua, це для якої сучасної країни нормально ? Для європейської ''соціально-бюрократично-капіталістичної'' ?
    В час коли в країні закриваються бізнеси і тікають гроші, іноземні компанії ідуть з укранського ринку, а про якісь міфічні інвестиції вже ніхто і не згадує саме розумно взятись за гастарбайтерів і фрілансерів, які чи не єдині зараз завозять валюту в країну. Та за це бля доплачувати тре, а не обкладати податками.
    Особисто я раніше виводив все на банківську карточку, но тепер не один мій долар не зайде в цю країну через банківську систему.
    PS. Не переживайте, людина завжди обійде дурну бюрократичну машину за рахунок 4 фактора виробництва - підприємницьких здібностей.
    Сообщение отредактировал Contador19 - 2.5.2015, 20:20
    Ответить Цитировать
    7/22
    + 10
  • нахуй їхнє жидівське кодло разом з їхньою податковою системою
    Ответить Цитировать
    10/15
    + 3
  • VikramAditya, Є одна цікава історична закономірність. Якшо євреї масово їдуть з країни - то це вже повне дно. А їдуть вони завжди туди де найкраще. Багато хто повязує розквіт Нідерландів в Середньовіччі саме за рахунок великого переселення євреїв туди. Так шо нам тре побільше євреїв в Україну затянути.
    PS. На всяк випадок напишу, шо хрестили мене в православній церкві, але в душі я єврей
    Ответить Цитировать
    8/22
    + 2
  • жид =\= еврей
    Ответить Цитировать
    11/15
    + 0
  • На рахунок фрілансерів, покеристів, трейдерів не на ту групу людей вони нарвались, у більшості з них трохи шурупає голова і вони найдуть способи отримати свої гроші, а от додаткової можливості заробити банкам не стане. Просто не розумію, що у них робиться в голові, у тих хто це придумує. Навіть заробітчани швидше всього відмовляться від грошових переводів і будуть передавати гроші маршрутками разом з посилками своїми. Якісь ідіоти там на верху зібрались, хоча як завжди. Те саме з оффлайн покером, та поставте державні покер клуби і казино і набивайте бюджет, ні треба щоб все було в підпіллі...
    Ответить Цитировать
    4/17
    + 3
  • Мдааа... почитал я эти статейки и настроение улетучилось.
    Contador19 @ 2.5.2015
    Особисто я раніше виводив все на банківську карточку, но тепер не один мій долар не зайде в цю країну через банківську систему.




    И во всей этой ситуевине, мне даже не покеристов и фрилансеров жалко (мы то выход найдем), а наших моряков и заробитчан что ездят в eu.


    що дані доходи будуть оподатковуватись (що є нормально - для сучасної країни).


    С удовольствием буду платить налог, когда буду уверен что деньги будут идти по назначению, ну и офк когда мы станем "сучасною країною".
    Ответить Цитировать
    25/48
    + 4
  • а карточка Skrill скрывает нас от мониторинга? есть спецы?
    Ответить Цитировать
    15/35
    + 2
  • tommy @ 2.5.2015
    а карточка Skrill скрывает нас от мониторинга? есть спецы?


    был на обыске в одном укр банке свидетелем
    так те год не отдавали информацию по физическим лицам, на которых судом добились разрешения просмотреть их деятельность...пришли и вырвали все сервера за минуту

    я не спец, но скрилу вообще по идеи плевать кто их там крепит по счетам
    Ответить Цитировать
    27/43
    + 0
  • What_is_Love @ 16.4.2015
    Inferno, як твої успіхи? які ліміти граєш? а тот зник несподівано. дуже було цікаво спостерігати
    ПС. судячи з відгуків ти тренуєш? :О


    Вибачайте хлопці, що не відповідаю - на форум заходжу дуже і дуже рідко. Бачу, що і в блозі Джейсера питають, куди подівся, тому коротко відпишусь.

    Граю зараз 400-500 з нечастими вилазками на нлк.
    Натхнення гріндити особливого нема, тому дистанції невеликі за останні півроку. Були місяці, коли життєвої енергії не вистачало взагалі ні на що. Що вилилось в 7к рук за січень, наприклад.
    Щось таке:
    e099f2b2b3f070fa0d2daa52a8ae0679.png


    Останній місяць дуже багато вкалую в КРЕВі. Можна сказати, замазався. :) Сподіваюсь, що в перспективі кількох місяців це дозволить зробити якісний стрибок в грі і закріпитись на нлк. Є багато, можна сказати, інноваційний ідей, але вони потребують багато часу для моделювання і імплементації.


    Також, нещодавно з укр. регулярами 400+ ходили на Forum One Ukraine послухати Бренсона та потусити в колі успішних людей, щоб зрозуміти, що ними рухає, які життєві цінності сповідують.
    Трохи набрався мотивації, але в цілому івент на 3+.
    ed151d45153a22a3eb65a9e6402b6461.jpg



    З цікавого, то від повернення в Київ пішов на кросфіт взамін звичайного тягання заліза. Поки дуже подобається. Рекомендую всім, кому звичайна качалка вже набридла.



    Ще катаюсь на своєму залізному коні.
    fc6be56581c7fea0408a8095b4263062.png


    Буквально вчора на автодромі відпрацьовував екстренне гальмування зі 100 км/год. Скажу вам, що в цей момент адреналіну значно більше виділяється, ніж при вікдручуванні газу до 200 км/год. :)

    Stay tuned і удачі всім за столами.
    Ответить Цитировать
    27/78
    + 40
  • Да, друзі цікава у більшості з вас позиція. Податки хай дурні платять, а ось насрать на країну, уряд, національність тут ми попереду всіх. Звідки з'являться пенсії, дороги, дит. садочки і школи, стадіони і спортмайданчики це нехай євреї розбираються і платять.
    І поясніть мені чому я наприклад зі своєї з\п щомісяця відраховую податки, а покерист з профіту жодного внеску не робить?

    Да і трошки не так ви зрозуміли - не проти фрілансерів, покеристів, трейдерів, а проти будь яких тіньових\неоподаткованих готівкових коштів і це нормально. Ну скешуєте ви по тихому - ок, але що будете робить з готівкою потім? Не можна буде наприклад прийти і купити за готівку - авто або квартиру, треба показати звідки гроші. Таким чином ( і за допомогою деяких інших законодавчі актів) тіньовий ринок нарешті виведуть в світло, а там наразі "приховано" не один бюджет України.
    Ответить Цитировать
    72/98
    + 3
  • VikramAditya, те що ти тут написав проявляє, що в тебе великі проблеми з мозками (а може і з їх відсутністю). Звернись до лікаря і почитай історію чим закінчили ті, хто ще +\- 70 років тому маршував з подібними тезами і автоматом в руках.
    А можливо просто поїдь, подивись Освенцим (Аушвиц) http://corruptua.org/2014/01/lager-smerti-osventsim-desyat-shokiruyushhih-faktov/
    Ответить Цитировать
    73/98
    + 0
  • Купити квартиру не проблема, батьки "подарують" чи у когось з багатших родичів можна "позичити" гроші на покупку.
    А на рахунок платити податки, для тих хто сидить на печі і заробляє собі копійку податок треба зменшувати, ми не їздимо кожен день на роботу(не важливо громадський чи власний транспорт, на громадський частину проїзду компенсує держава), забруднюючи навколишнє середовище, живемо в кращих умовах, відповідно рідше користуємося послугами лікарів, брати гроші на садочки і школи у того хто не має дітей теж не зовсім гуд і т.д.
    Платити звичайно треба, але не стільки, скільки вони хочуть. От баксів 100 в місяць я б платив.
    Ответить Цитировать
    5/17
    + 0
  • ТарасГТ, бачиш все ж такі баксів 100 платив би... Свідомий. А в деяких тезах все ж таки помиляєшся, ось наприклад - хто на печі податок менше, а мені так як я десь 50 людей до себе працевлаштував виходить треба податок більше або по аналогії з дитсадочком, якщо наприклад батьків не стало, то нащо в пенсійний відраховувати - пенсіонерів в родині вже нема... Квартиру подарувати можуть але тільки свою бо іншу переоформляти треба, а там вже буде очікувати питання звідки гроші. Податок з прибутку це справедливо для такої роботи як покерист.
    Також можу поділитись досвідом купівлі нерухомості в Італії. Більше півроку ми (покупець і продавець) чекали добро від держави Італія на можливість заключити договір купівлі продажу квартири, а все із-за того, що весь цей час я доказував їм звідки гроші. Тобто прийти достати кеш і купити неможливо. До того щорічно для держави необхідно платити податок на нерухомість ( і це єдина квартира і там дитина ) за 100кв десь 300 євро.
    Ответить Цитировать
    74/98
    + 0
  • Я не проти платити податки.
    Але я не буду платити дань уйобку депутату щоб вся його сім"я розїжала на бмв х5, да ауді к7, а його ущербні діти відчували себе королями життя і були впевнені в своїй повній безкарності.
    А недавній суд над Ландіком показав, що це поки не змінилось і навіть не рухається в правильному напрямку.

    І не треба писати, що треба робити перший крок, змінити себе, а потім держава зміниться. Я державі нічого не винен, вона мені нічого не дала і жодної з своїх обіцянок не виконала, тому нехай вона змінюється, а я вже тоді подивлюсь.
    Ответить Цитировать
    665/844
    + 29
  • На рахунок пенсійного, в Росії круто реалізовано. Людина платить кожен місяць певну суму, коли йде на пенсію їй починають платити %, ніби депозит в банку по найвищому курсу на депозит в рублях(серед всіх банків).. У випадку смерті "депозит" віддають спадкоємцю на руки.
    Ответить Цитировать
    6/17
    + 2
1 99 100 101 102 145
2 человека читают эту тему (2 гостя):
Зачем регистрироваться на GipsyTeam?
  • Вы сможете оставлять комментарии, оценивать посты, участвовать в дискуссиях и повышать свой уровень игры.
  • Если вы предпочитаете четырехцветную колоду и хотите отключить анимацию аватаров, эти возможности будут в настройках профиля.
  • Вам станут доступны закладки, бекинг и другие удобные инструменты сайта.
  • На каждой странице будет видно, где появились новые посты и комментарии.
  • Если вы зарегистрированы в покер-румах через GipsyTeam, вы получите статистику рейка, бонусные очки для покупок в магазине, эксклюзивные акции и расширенную поддержку.