Совместный блог украинских регуляров (Спільний блог українських регулярів)

234
Статистика
Статистика
234
Статистика темы
  • Популярность
    Топ-4585
  • Постов
    2,899
  • Просмотров
    477,066
  • Подписок
    234
  • Карма автора
    +1,688
Лучшие посты автора
Лучшие посты читателей
1 8 9 10 11 30 145
  • задам ще одне, останнє питання
    дивився відео gogol's nose
    зум nl500:
    gogol's nose CO OPR AKo
    mynameiskarl BB 3bet
    gogol's nose 4bet
    еффективні стеки 120бб
    gogol's nose розмірковував над фолдом на 5бет. Навіщо він тоді 4бетив? Чи є якась тенденція до коллів ооп і полярного 5бет пушу?
    Ответить Цитировать
    3/6
    + 0
  • - Хто з якого міста ?

    - Хтось з вас грає ПЛО?
    Сообщение отредактировал l_Saint333_l - 20.3.2014, 1:31
    Ответить Цитировать
    1/1
    + 0
  • Inferno Всі питання стосуватимуться NLHE:

    1) Чи варто починати кар"єру професійного гравця в покер сьогодні?
    2) Старзи чи євроруми?
    3) З якого ліміту варто починати?
    4) БРМ
    5) Покер як робота-на якому ліміті варто зупинитися.
    6) Ефективне навчання: ВОД vs тренер
    7) Що казати своїм друзям/родичам/дівчині коли вони запитують чим ти займаєшся?
    8) Закінчення кар"єри-момент виходу:планувати заздалегіть чи тягнути до останнього?
    Ответить Цитировать
    1/55
    + 2
  • Бомбануло. Все таки не удержался не написать)
    Считаю, что в свете последних событий между РФ и Украиной, открытие блога на украинском языке на русскоязычном портале есть провокация.
    Изначально все постсоветское покерное сообщество общалось на русском. Не потому что русский язык лучше украинского , а потому что так удобно большинству. то есть в интересах самого же сообщества. Так уже сложилось исторически.
    Своим же блогом (замечу именно публичном блогом на русскоязычном ресурсе) вы просто поворачиваетесь спиной не только к русским, а ко всем русскоговорящим пользователям ресурса.
    Я понимаю, что более молодым украинцам возможно трудно писать на русском без ошибок (и сам порой делаю их кучу), но вроде люди понимают и никто не будет придираться к этому
    Вы по сути ограничиваете круг своих читателей только украинцами,а остальные как бы остаются в игноре. Реально Вавилон.
    Не понимаю зачем вы это начали. Не нужна нам хотя бы тут эта политика. Давайте оставаться вместе и общаться все вместе.

    Есть есть желание продолжить в том же ключе, то прошу создать интернациональный раздел (наподобие 2+2) и перенести блог туда.
    А модераторов прошу перестать заниматься цензурой и удалять сообщения.
    Ответить Цитировать
    2/3
    + 43
  • Jonny_Rixter @ 19.3.2014
    Inferno Всі питання стосуватимуться NLHE:

    1) Чи варто починати кар"єру професійного гравця в покер сьогодні?
    2) Старзи чи євроруми?
    3) З якого ліміту варто починати?
    4) БРМ
    5) Покер як робота-на якому ліміті варто зупинитися.
    6) Ефективне навчання: ВОД vs тренер
    7) Що казати своїм друзям/родичам/дівчині коли вони запитують чим ти займаєшся?
    8) Закінчення кар"єри-момент виходу:планувати заздалегіть чи тягнути до останнього?


    блін, джоні нарешті, я замахався кожен день дивитись чи ти зявився на форумі, дуже радий, що ти повернувся
    Ответить Цитировать
    12/109
    + -1
  • nounaim, rutakime,
    Ребят, ну что за бред?
    Почему на украинских форумах ведутся дневники на обоих языках?
    Почему вы туда не заходите с такими же сообщениями?
    Почему там никто не просит вести дневники только на украинском?
    Ответить Цитировать
    1/1
    + 18
  • rutakime @ 19.3.2014
    Бомбануло. Все таки не удержался не написать)
    Считаю, что в свете последних событий между РФ и Украиной, открытие блога на украинском языке на русскоязычном портале есть провокация.
    Изначально все постсоветское покерное сообщество общалось на русском. Не потому что русский язык лучше украинского , а потому что так удобно большинству. то есть в интересах самого же сообщества. Так уже сложилось исторически.
    Своим же блогом (замечу именно публичном блогом на русскоязычном ресурсе) вы просто поворачиваетесь спиной не только к русским, а ко всем русскоговорящим пользователям ресурса.
    Я понимаю, что более молодым украинцам возможно трудно писать на русском без ошибок (и сам порой делаю их кучу), но вроде люди понимают и никто не будет придираться к этому
    Вы по сути ограничиваете круг своих читателей только украинцами,а остальные как бы остаются в игноре. Реально Вавилон.
    Не понимаю зачем вы это начали. Не нужна нам хотя бы тут эта политика. Давайте оставаться вместе и общаться все вместе.

    Есть есть желание продолжить в том же ключе, то прошу создать интернациональный раздел (наподобие 2+2) и перенести блог туда.
    А модераторов прошу перестать заниматься цензурой и удалять сообщения.


    Считаю не считать!
    Ответить Цитировать
    13/109
    + 0
  • Daan @ 19.3.2014
    nounaim, rutakime,
    Ребят, ну что за бред?
    Почему на украинских форумах ведутся дневники на обоих языках?


    Потому что на украинских форумах люди преимущественно владеют и украинским и русским языками.
    Более того, блоги на русском ведут зачастую сами украинцы.

    Да все написал уже, Дальше комментировать не буду.Кто не понял, тот и не поймет.
    Сообщение отредактировал rutakime - 20.3.2014, 2:02
    Ответить Цитировать
    3/3
    + 13
  • soseda,
    soseda @ 19.3.2014
    http://vk.com/lagunapoker
    підпишись, з останнього 77777 грн турнір
    клуб, думаю один з найкращих в Україні, хоча думаю ТСи блогу тобі більш детально розкажуть


    да клуб точно один з найкращих, де ще можна піти нажраться в хлам, проєбать/виграть в омаху на 5-5, і піти потанцювать з горя чи радості))
    Ответить Цитировать
    1/1
    + 0
  • rutakime, уже не раз тут объяснили "что это?", "как?" и "зачем?". Заканчиваем оффтоп.
    Ответить Цитировать
    3/4
    + 3
  • Так-с, у мене сьогодні багато справ було, тому не відписувався по питаннях. Розгорнуті відповіді будуть завтра. :)
    Ответить Цитировать
    3/78
    + 5
  • FaceC0nTr0L @ 19.3.2014
    soseda,

    да клуб точно один з найкращих, де ще можна піти нажраться в хлам, проєбать/виграть в омаху на 5-5, і піти потанцювать з горя чи радості))


    але я там ныколи не виграю(((, мены аж сумно)
    Ответить Цитировать
    14/109
    + 0
  • Пока все политкорректно, и познавательно.
    Ответить Цитировать
    3/9
    + 3
  • prikolist88, та наче все зробив =)
    SLONnik, я старий тому тільки кардіо
    l_Saint333_l, Київ.
    Ответить Цитировать
    16/215
    + 0
  • Strann1k @ 19.3.2014
    good job.
    Всегда импонировала работа модераторов. В последнее время видимо что - то случилось, с внутренней политикой.
    Не обобщаю офк.
    Первый раз за день захожу на форум с негативом


    просто кратко, ты не прав, свои плюсы пару постов выше я описал
    Ответить Цитировать
    15/109
    + 0
  • NEO23 @ 19.3.2014
    Пока все политкорректно, и познавательно.


    а нео хитрец)
    Ответить Цитировать
    16/109
    + 1
  • Молодці хлопці!!! тема вогонь!!!! Добавив в закладки))))Тяним тему в топ1 форума)))
    P.S. Приэмно читати таку тему після робочого дня в 12 ночі)
    Ответить Цитировать
    1/9
    + 1
  • Inferno
    Привіт.
    1 - Шо дало найбільший стрибок у твоєму розвитку? Ти довго катав нл100-200, а потім швидко почав прогресувати.
    2 - Флопзілла. Інвокер та ВеликаКишеняПоганаМиша давали приблизний план роботи з нею, але хотілось би почути ще й твій варіант.
    Наприклад, задаємо діапазон регуляру колд-кола на баттоні проти рейза з УТГ, дивимось як він попадає в різні дошки. Наступне, як він попадає у дошку при колі на ББ проти стіла. Наступне, як він попадає у дошку у ситуаціі, коли захищаю ББ проти стіла з СБ.
    Шо розбирати далі?
    3 - Ти гравець нл100. У тебе в арсеналі є такі інструменти для покращення гри: просто багато грати в покер, работа з флопзіллою, викладування роздач на форум по типу ахай, води та роздачи з runitonce, тренер тощо. Як би ти процентарно розподілив свій час між цими пунктами?
    4 - Як ходити в спортзал, а потім ще й викатувати такі дистанції, як ти. Після тренування мозок відрубається і грати неймовірно складно.
    Ответить Цитировать
    2/3
    + 0
  • sickrifel,
    sickrifel @ 19.3.2014
    imblack дякую за відповідь

    1 - яких авторів з rit чи страдежи ти б рекомендував для:
    а) вивчення гто моделі гри
    б) вивчення експлуатаційної моделі гри
    в) загальних концепцій
    2 - Твій БР 500уо, як би ти піднімався по лімітах
    3 - з якого ліміту варто задумуватись про оптимальні стратегіїї
    4 - як оцінити очікування при грі з експлуатаційною та ГТО орієнтованою моделлю
    5 - які рекомендації по збільшенню вінрейту ти б дав

    на кожне з питань буквально пару слів)) Дякую

    1) не знаю, що за rit та й взагалі в цьому питанні я не дуже компетентний, можу порадити хіба шо подивитись/почитати Джанду
    2) емм, мабуть, вгору) почав би з нл25 зі стоплоссом в 5 бі і так до нл100, на 200 йшов би з 10к+ бром
    3) важко сказати, задумуватись ніколи не завадить, а от застосовувати, думаю, можна починати з нл50-100
    4) ніяк, все залежить від навичок відносно поля того чи іншого ліміту...очевидно, чим нижче ліміт, тим простіше нагинати за експл. стратою, а на хайстейкс все залежить від рівня майстерності. проте, думаю, що ідеальний гто-бот в нинішніх умовах буде розривати ХС з шаленим вінрейтом
    5) все стандартно: працюй над теорією, детально розбирай базу топ-гравців твого ліміту, грай на максимальній концентрації одночасно оцінючи кожну свою дію за столами
    --------------------------------------------------
    Граючи сьогодні останню сесію помітив, що за одним із 4-х столів менше 500 у.е. тобто з початку місяця я залив вже десь під 20к(((
    При цьому ще якісь поради даю
    Ответить Цитировать
    5/59
    + 3
  • Замість РІТ мабуть мало бути РІО Гальфонда.

    Вітаю з топ1, хлопці!
    Ответить Цитировать
    1/1
    + 1
1 8 9 10 11 30 145
1 человек читает эту тему (1 гость):
Зачем регистрироваться на GipsyTeam?
  • Вы сможете оставлять комментарии, оценивать посты, участвовать в дискуссиях и повышать свой уровень игры.
  • Если вы предпочитаете четырехцветную колоду и хотите отключить анимацию аватаров, эти возможности будут в настройках профиля.
  • Вам станут доступны закладки, бекинг и другие удобные инструменты сайта.
  • На каждой странице будет видно, где появились новые посты и комментарии.
  • Если вы зарегистрированы в покер-румах через GipsyTeam, вы получите статистику рейка, бонусные очки для покупок в магазине, эксклюзивные акции и расширенную поддержку.