Сьогодні стався трабл. Пропадало на кілька хвилин світло, після чого була втрачена будь яка можливість підключення і гри на Старзах.
Працює весь інтернет і всі покер руми крім старзів. Що цікаво, на момент коли це відбулося, я спав, а мій ноут був виключеним. Теж саме й в Тараса. В онлайні був лише Макс.
Для стабільності вирішили докупити вайфай роутер від мобільного оператора АІС, позитивних змін це непренесло. Інтернет підключається раз через шість, а старзи все такі ж мертві.
Написав листа в саппорт, буду сподіватись на швидке знаходження шляху вирішення проблеми.
Короче, великі трабли з інетом.
Вже є матеріалу на 2 середні повідомлення, але грузити картинки це велика біль, по 3-10хв грузиться одна.. Тому поки у мене вихідні від катки і від блогу...