Совместный блог украинских регуляров (Спільний блог українських регулярів)

Последний пост:27.12.2017
234
Статистика
Всего постов
2900
476,048 просмотров
Новых постов
+0
2 в день
Лучшие посты автора
18.03.2014 +79
17.07.2015 +42
19.03.2014 +28
30.12.2015 +20
19.03.2014 +20
Лучшие посты читателей
Inferno +125
DimaDima +103
Venga +96
Yaruk7 +84
Inferno +80
Самые активные читатели
1 7 8 9 10 29 145
  • Khishtaki, почему закрыли блог Хелла? Нарушаещего законодательство там ничего не было. Если кому-то что-то не нравится (кажется, что это троллинг) - пусть не заходят.
    2/2
    Ответить Цитировать
    1
  • Бамбарбиа... киргуду.
    x_e3b00797.jpg
    1/1
    Ответить Цитировать
    14
  • Yaruk7, блін, скільки ж вас полішуків з Рівного то є
    5/109
    Ответить Цитировать
    -1
  • Цитата (imblack @ 19.3.2014)
    Хлопці, підскажіть як з таким адекватно боротися?


    Заряджай свого бандерівського автомата!
    2/10
    Ответить Цитировать
    3
  • Цитата (Strann1k @ 19.3.2014)
    Это русскоязычный форум, и мне например не приятно как носителю русского языка, как гражданину рф, заходить на русский форум и не иметь доступ ко всем материалам, что Я хочу посмотреть- прочитать.

    Более того, Я считаю не корректным приходить на русский форум и создавать блог на украинском языке, для этого есть площадки .uk


    для примера: 2+2 англоязычный форум, но там есть целые разделы на других языках:


    и да, .uk = United Kingdom


    В целом, блог явно провокационный, и парни должны быть готовы к тому, что многие будут возмущаться.
    Сам же буду почитывать, т.к. следил еще со стратеджи.

    з.ы. как уже кто-то просил, пожалуйста, не пишите в каждой строчке "слава Украине - Героям слава!" и т.д., даже мне не очень приятно это видеть в каждом посте, хотя живу в Харькове, и считаю себя патриотом свой страны.

    1/3
    Ответить Цитировать
    9
  • Цитата (Rondo1 @ 19.3.2014)
    Успіхів вам хлопці! буду слідкувати.


    бля, Жорж скільки ти мучився щоб написати перше повідомлення, а скільки я тебе просив
    6/109
    Ответить Цитировать
    -1
  • Цитата (paukkp @ 18.3.2014)
    В тому блозі давно не давав ніяких новин, тому трохи відзвітуюсь тут.
    Вчора за чаркою влаштували змагання зі схуднення =) До літа я повинен важити 78кг. Ще поки продовжуються не зовсім гарний спосіб життя , але буду робити якісь рухи в правильному напрямку. Сьогодні трохи покрутив педалі. Тренажер показав -87ккал. Не знаю наскільки адекватні показники,але буду давати результати в них. Бо в мене техніку можна використовувати не тільки як вело.
    Стосовно покера в мене зараз не найкращі часи. Але тримаюсь. =) Щось знову починає плити гра, тому взявся за теорію, хоча треба себе якось привчити займатись паралельно і грою і навчанням. Так буде дешевше.
    Приблизно такі справи.


    87ккал це дуже мало, коли активно хотів схуднути накручував по 700-800 ккал за день.
    Правда тут головне працювати над собою, а рузультати прийдуть. Щодо схуднення, то я багато чого спробував і голудуванння і фізичні навантаження. Якщо цікавить, пиши.
    1/1
    Ответить Цитировать
    0
  • Цитата (NoRby @ 19.3.2014)
    з.ы. как уже кто-то просил, пожалуйста, не пишите в каждой строчке "слава Украине - Героям слава!" и т.д., даже мне не очень приятно это видеть в каждом посте, хотя живу в Харькове, и считаю себя патриотом свой страны.


    Можете в каждой строчке писать "Слава Hero" .
    2/9
    Ответить Цитировать
    1
  • Цитата (CIPKO @ 19.3.2014)
    87ккал це дуже мало, коли активно хотів схуднути накручував по 700-800 ккал за день.
    Правда тут головне працювати над собою, а рузультати прийдуть. Щодо схуднення, то я багато чого спробував і голудуванння і фізичні навантаження. Якщо цікавить, пиши.


    Ну там не факт, що правильно показує. Ось сьогодні 125ккал, це трохи більше 25хвилин. Якщо в такому темпі зробити 800ккал, то це 3 години треба крутити. Пам'ятаю коли був орбітрек то за цей же 30 хвилин був показник 250-300ккал. Ну короче кажучи я цим не переймаюсь. Головний спосіб схуднення - спробуй менше жерти І бухати Сам вже раз худнув, за два місяці скинув, за рік набрав знов. Як і з покером, треба привчити себе до стабільності. Займатись потрохи, ніж потім витрачати багато часу і зусиль.
    З грою сьогодні взагалі якійсь жах. Зараз сяду за аналіз, сподіваюсь сьогодні хоч помилок менше. Бо треба буде "вчити" себе грою за одним столом.
    15/215
    Ответить Цитировать
    -1
  • Гарна ідея зробити таку сторінку! I мені здається, що декілька місяців тому така ідея навідь не обговорювалася! ПIДТИМУЮ!
    1/1
    Ответить Цитировать
    2
  • Авторам привіт. Успіхів вам!
    Приємно читати українською, бо ми з товаришем стратегію обговорюємо українською, та якось незвично воно було, бо вся інформація російською чи англійською. Може ви і вод українською запишете?
    1/2
    Ответить Цитировать
    9
  • ребята, реально давайте не обращать внимания на политику, просто вывод один, мы ничего не докажем, тех кто думает что это провокация я прошу понять

    Я реально только с этого блога узнал что в моем городе есть реги 100-200, а то ж я приходил бухой в лагуну и считал ся каталой)))

    спасибо
    7/109
    Ответить Цитировать
    5
  • Цитата (paukkp @ 19.3.2014)
    Ну там не факт, що правильно показує. Ось сьогодні 125ккал, це трохи більше 25хвилин. Якщо в такому темпі зробити 800ккал, то це 3 години треба крутити. Пам'ятаю коли був орбітрек то за цей же 30 хвилин був показник 250-300ккал. Ну короче кажучи я цим не переймаюсь. Головний спосіб схуднення - спробуй менше жерти І бухати Сам вже раз худнув, за два місяці скинув, за рік набрав знов. Як і з покером, треба привчити себе до стабільності. Займатись потрохи, ніж потім витрачати багато часу і зусиль.
    З грою сьогодні взагалі якійсь жах. Зараз сяду за аналіз, сподіваюсь сьогодні хоч помилок менше. Бо треба буде "вчити" себе грою за одним столом.


    на тренажері потрібно ввести свої дані: ріст, вага, вік, тоді максимально точно буде показувати
    4/16
    Ответить Цитировать
    0
  • Цитата (eclibrise @ 19.3.2014)
    Я в дискуссиях участвовать не буду.Скинули ссыль проорать.Удачи Тээсам!


    пришел, попытался сделать срачь и закончил "Я в дискуссиях участвовать не буду"
    8/109
    Ответить Цитировать
    0
  • Цитата (prikolist88 @ 19.3.2014)
    на тренажері потрібно ввести свої дані: ріст, вага, вік, тоді максимально точно буде показувати


    а ти в цьому розумієшмя? просто є декілька питань
    9/109
    Ответить Цитировать
    0
  • Цитата (soseda @ 19.3.2014)
    ребята, реально давайте не обращать внимания на политику, просто вывод один, мы ничего не докажем, тех кто думает что это провокация я прошу понять

    Я реально только с этого блога узнал что в моем городе есть реги 100-200, а то ж я приходил бухой в лагуну и считал ся каталой)))

    спасибо

    Підтримую, сподіваюся модер буде підтирати це)) Доречі як там у вас в Рівному на рахунок оффа? Маю на увазі, чи вартує колись в гості навідатись, в покерному плані? Дальше Львівського "Спліту" моя нога не ступала)
    7/18
    Ответить Цитировать
    1
  • Поцони, викидуйте ці велосипеди. Залізо в зуби, зліва літра сметани, зправа літра молока і уперед!!!
    Жартую, кардіо тоже важлива річ.
    8/18
    Ответить Цитировать
    1
  • Хтось може менi сказати що за оновлення було на PS?Що саме змiнилося ?
    2/4
    Ответить Цитировать
    0
  • Цитата (SLONnik @ 19.3.2014)
    Підтримую, сподіваюся модер буде підтирати це)) Доречі як там у вас в Рівному на рахунок оффа? Маю на увазі, чи вартує колись в гості навідатись, в покерному плані? Дальше Львівського "Спліту" моя нога не ступала)


    http://vk.com/lagunapoker
    підпишись, з останнього 77777 грн турнір
    клуб, думаю один з найкращих в Україні, хоча думаю ТСи блогу тобі більш детально розкажуть
    10/109
    Ответить Цитировать
    1
  • Цитата (DIMON36666 @ 19.3.2014)
    Хтось може менi сказати що за оновлення було на PS?Що саме змiнилося ?


    я в таких випадках просто не оновлюю, а ПС запускаю з файлів користувача
    доки не будуть відомі оновлення
    11/109
    Ответить Цитировать
    0
2899 постов
1 7 8 9 10 29 145
1 человек читает эту тему (1 гость):
Зачем регистрироваться на GipsyTeam?
  • Вы сможете оставлять комментарии, оценивать посты, участвовать в дискуссиях и повышать свой уровень игры.
  • Если вы предпочитаете четырехцветную колоду и хотите отключить анимацию аватаров, эти возможности будут в настройках профиля.
  • Вам станут доступны закладки, бекинг и другие удобные инструменты сайта.
  • На каждой странице будет видно, где появились новые посты и комментарии.
  • Если вы зарегистрированы в покер-румах через GipsyTeam, вы получите статистику рейка, бонусные очки для покупок в магазине, эксклюзивные акции и расширенную поддержку.