В поисках Рыбы

Последний пост:19 ноября
2
Статистика
Всего постов
48
2,648 просмотров
Новых постов
+0
0,06 в день
Лучшие посты автора
27.07.2017 +4
10 июня +3
3 июня +2
17 мая +2
13.08.2017 +2
Самые активные читатели
1 2 3
  • Підведу невеликий підсумок. Закатався в великий мінус десь в 1.5к. На протязі 3 місяців вилітав майже з всіх турнірів, такого ще не було.
    Зараз почав по троху плюсувати. Два рази попав у непогані призові, і обидва рази на старзах.
    Все ще в мінусі. Завтра будуть останні турніри, якщо щось в них затягну,то обов'язково викладу скріни.
    Сумарний БР 2690, зробив кеш аут 300 на життя. Поки що в минусі всього на 300$.

40/44
    Ответить Цитировать
    1
  • Ні яких заносів не було. БР ще є. Є що катати.
    Зроблю перерву до 13, подивлюсь та порозбираю свою гру та спробую виявити недоліки.
    13 починається КО серія на Старзах. До зустрічі на ній.
    41/44
    Ответить Цитировать
    0
    Это сообщение пока никто не оценил.
  • удачі за столами;) подписался
    респект за ведение блога на родном языке
    1/1
    Ответить Цитировать
    0
  • GL и заносов!
    1/1
    Ответить Цитировать
    0
  • Не сильно просів по БР на останній серії. Щось вісімки не дають можливості попасти в ITM, і якийсь затяжний стрік. Він сильно деморалізує. Добре, хоч граю не один рум, а декілька. Прикупив 888caption, може щось зміниться.
    З неділі почнуться 2 серії, одна на 888 друга на старзах. Буду тягти що зможу і відбиратися через сати до чого дотягнусь по банкролу.
    Всім фарту, і побачимось за столами.
    42/44
    Ответить Цитировать
    0
  • Очень интересно читать!!
    И хорошо, что есть гугл переводчик)
    1/1
    Ответить Цитировать
    0
  • На Вісімках серія вже закінчилась, а на Старзах ще продовжуется. Отже не все так погано.
    Сподобалась мені прога, прикупив ще й на старзи. І іще -24$.
    Сьогодні був діп-ран на Старзах. Шкода що трохи не до тягнув.
    БР 2350 якщо не рахувати 300 які Я вивів у вересні, а якщо рахувати, то Я все одно нічого не заробив. Довбив два місяці, а профіту нуль. Ну нічого, до кінця року ще є час, може щось затягну. Також не треба забувати що на прикінці попереднього року десь в такий самий час в мене було всього 5$, а вже на початку цього 360$. Так що все можливо.
    А ось і скрін на згадку сьогоднішнього діп-рану.

Головне не втрачати надії, працювати над собою і все буде добре.
    43/44
    Ответить Цитировать
    1
  • Кеш-аут 100$
    44/44
    Ответить Цитировать
    0
47 постов
1 2 3
2 человека читают эту тему (2 гостя):
Зачем регистрироваться на GipsyTeam?
  • Вы сможете оставлять комментарии, оценивать посты, участвовать в дискуссиях и повышать свой уровень игры.
  • Если вы предпочитаете четырехцветную колоду и хотите отключить анимацию аватаров, эти возможности будут в настройках профиля.
  • Вам станут доступны закладки, бекинг и другие удобные инструменты сайта.
  • На каждой странице будет видно, где появились новые посты и комментарии.
  • Если вы зарегистрированы в покер-румах через GipsyTeam, вы получите статистику рейка, бонусные очки для покупок в магазине, эксклюзивные акции и расширенную поддержку.