Yaruk7 @ 1.3.2015
в підсумку нормальна загрузка в районі 6 чоловік
Yaruk7 @ 1.3.2015
Можливо хтось серед читачів, відвідувачів блогу може толково розповісти про плюси і мінуси голд, платинових карт Visa? Банківські сайти читати неможливо, надто багато маркетингу, як і в різноманітних "незалежних" статтях.
Тобто якщо я роблю собі скажімо голд візу. Я буду отримувати якісь бонуси, дисконти при розрахунку в гіпер-, супермаркетах, за авіа- і будь які інші квитки. Якщо, це якась оффлайн серія, що зазвичай проходить в люксовому готелю, будуть якісь бонуси від розрахунку карткою там?
Знаю, що для України ці картки безтолкові, але можливо щось зміниться за кілька років.
Yaruk7 @ 1.3.2015
Можливо хтось серед читачів, відвідувачів блогу може толково розповісти про плюси і мінуси голд, платинових карт Visa? Банківські сайти читати неможливо, надто багато маркетингу, як і в різноманітних "незалежних" статтях.
Тобто якщо я роблю собі скажімо голд візу. Я буду отримувати якісь бонуси, дисконти при розрахунку в гіпер-, супермаркетах, за авіа- і будь які інші квитки. Якщо, це якась оффлайн серія, що зазвичай проходить в люксовому готелю, будуть якісь бонуси від розрахунку карткою там?
Знаю, що для України ці картки безтолкові, але можливо щось зміниться за кілька років.
Yaruk7 @ 1.3.2015
Можливо хтось серед читачів, відвідувачів блогу може толково розповісти про плюси і мінуси голд, платинових карт Visa? Банківські сайти читати неможливо, надто багато маркетингу, як і в різноманітних "незалежних" статтях.
Тобто якщо я роблю собі скажімо голд візу. Я буду отримувати якісь бонуси, дисконти при розрахунку в гіпер-, супермаркетах, за авіа- і будь які інші квитки. Якщо, це якась оффлайн серія, що зазвичай проходить в люксовому готелю, будуть якісь бонуси від розрахунку карткою там?
Знаю, що для України ці картки безтолкові, але можливо щось зміниться за кілька років.
Красота