Совместный блог украинских регуляров (Спільний блог українських регулярів)

232
Статистика
Статистика
232
Статистика темы
  • Популярность
    Топ-364
  • Постов
    2,899
  • Просмотров
    529,728
  • Подписок
    232
  • Карма автора
    +1,680
1 77 78 79 80 145
  • ShootMeStranger @ 25.2.2015
    Пир во время чумы.


    драматизуєш.
    паніка, а не чума.
    Ответить Цитировать
    498/844
    + 0
  • Yaruk7, розкажи простими словами для повних нубів, який алкоголь і в якій кількості повинен бути в повністю укомплектованому домашньому барі?
    Ответить Цитировать
    1/8
    + 0
  • HCa1ne @ 25.2.2015
    Yaruk7, розкажи простими словами для повних нубів, який алкоголь і в якій кількості повинен бути в повністю укомплектованому домашньому барі?


    Нiякий! Алкоголь - зло! И якщо ти нуб, то ним и залишайся!
    Ответить Цитировать
    2/11
    + 3
  • del
    Ответить Цитировать
    3/11
    + 0
  • А ще, буквально тільки що розмовляв з дівчиною і сказав їм приблизно таку фразу:
    - Цікаво чи скажуть зараз мені знайомі, що мені варто закінчити поки не пізно цю дурню, якою я займаюсь і влаштуватися на нормальну, стабільну роботу!

    По суті всі ми в однинакових умовах, що покеристи, що ті хто ходять на "завод". Різниця лише у сприйняті реальності. Читаючи покерні форуми, будь-які, неможливо не наштовхнутися на тему формати "покеру кінець за 2 роки", "чим зайнятись після" і аналогічні. Ми, принаймі ті хто щось виймає з цієї гри, той прошарок суспільства, який завдяки своїй роботі чітко усвідомлю, що постійно потрібно бути готовим до майбутніх невдалих витків дисперсії в житті. Чіткий БРМ, включаючи планування витрат/доходів, робота над вдосконаленням навиків і вмінь, банальна постановка цілей і задач. А головне готові, або намагаємося бути максимально готовими до ситуації, коли в один жахливий день, "все це" скінчиться. Ні, наврядчи в когось є чіткий бізнес план чи готовий проект бізнесу який чекає свого часу в папці, в шухляді, але є запас фінансової міцності на такий день. Я майже не зустрічав серед покеристів гравців які живуть в стилі "від зарплати до зарплати".

    Серед знайомих же, що займались "нормальною" роботою, і з якими я, коли лише починав, робив помилку спілкуватися про свій вибір, я такого не помічав. Вони чому були впевнені у своїй захищеності, стабільності. Так говорили про те що платять мало і требай знайти щось більш пристойне, і де начальник не мудак, але це так під пивко ля-ля. Вони, особливо говорячи про мене і мою справу, були впевнені що їх робота позбавлена ризиків, в порівнянні зі мною, їм нічого не загрожує, а я можу програти квартиру. І це не лише знайомі з якими я бачися менше 10 разів в рік, а й родичі, більш близькі люди.. Таке мислення, якась ілюзія що в них все добре і головне так буде завжди, дозволяло їм жити на широку (відносно їх надходжень) флагманські телефони в кредит, машини в кредит, кредит, кредит, кафе, ресторани і повна відсутність будь якого накопичення, від зарплати до зарплати.

    І так, могло так статися, що 2015 став би останнім роком покерної індустрії, могли ввести які заборони, як у американців, могли загнати кожну країну у резервацію, та будь що. І я міг би час від часу, зустрічаючись з цими знайомими, чути фразу "от бач, ми ж тобі казали". Це було б прикро, але я був би до цього готовий. Але вийшло так як вийшло і питання, а чи готові вони? І чи змінить те що відбувається щось у їх сприйнятті дійсності ? ...

    І не варто сприймати цей чи будь які інші мої повідомлення як зловтішання. Це лише моє бачення ситуації і досвід із життєвих ситуацій, що безпосереднь стосувалися мене, а переказ 3-4 джерел.
    Ответить Цитировать
    499/844
    + 24
  • HCa1ne, простими словами, це твій бар і заповнюй його тим, що тобі подобається.
    Якщо тобі потрібен бар для вечірок, коктелей, зпоювування самок, то найпросттіше вибрати якийсь із безлічі сайт з рецептами коктелів, взяти собі список топ-10,20 типу б-52, май тай і решти зелених мексиканців і по цьому списку сформувати список необхідного алкоглю. Треба лише памятати що у більшості брендових марок є дешевші ні чим не гірші замінники. Бейліс можна замінити Мойлісом або майже будь яким іншим айріш. Калуа будь яки кавовим лікером. І так далі. Різницю наврядчи хто помітить.
    Кількість же повністю залежить від того на скільки часто і "якісно" ти тусуєш.

    В мене наприклад лише перед самим відїздом в Тай кінчилась 0.5 бутилка кавового лікеру куплена ще в грудні 2013р.
    Той запас що я купив, в мене точно не менше року проживе.
    Головне памятай, що випивати треба в міру і в кайф!
    Ответить Цитировать
    500/844
    + 1
  • Ответить Цитировать
    501/844
    + 20
  • Yaruk7, лол
    Ответить Цитировать
    13/48
    + 0
  • Yaruk7 @ 25.2.2015


    вже скоро буде не смішно
    Ответить Цитировать
    40/77
    + 0
  • настав тимчасовий "стабілізец", -5 грн порівняно з 10 годиною ранку
    ну і маржа у валютчиків пиздець

    cd5cb0812cec.png
    Ответить Цитировать
    70/109
    + 0
  • не успел я продать по 38 (
    Ответить Цитировать
    24/50
    + 0
  • normannolly @ 25.2.2015
    вже скоро буде не смішно


    По-моєму, ще коли бакс 24 пробив було не смішно, а зараз просто жопа і вона лише росте

    Не знаю як де, а у Львові справжня паніка, люди купляють мішки цукру по 20грн за кг, крупи і тому подібне.
    Сообщение отредактировал ShootMeStranger - 25.2.2015, 19:01
    Ответить Цитировать
    13/26
    + 1
  • І знову в країні буде 2 курси. Тільки тепер різниця буде в гривень 10.
    Порошенко ультимативно забажав курсу в 21, і я майже впевнений що такий курс зроблять(+березневі свята допоможуть) на міжбанку і на вивісках. От тільки буде як до цього двічі, бакса в касах не купиш. Але Порох господар, мужик, сказав і зробили. Пуйло теж так починав, мочив сортирах...

    От тільки на довго не вистачить цих ультиматумів для рейтингу. І наслідки від них будуть такі ж, як від попередніх. Якби курс не тримали перед виборами, то можливо і зараз він би зупинився десь в районі 25. А так, початок-середина квітня ловимо гривню в районі 50.


    п.с. На початку місяця, купляючи щось на маркеті в Тайланді, я механічно перераховував все в гривню. Більшість продуктів були коштували дорожче, деякі дешевші. Тепер такого не роблю. Рахую виключно в долларах. А то шоколадка за 150грн може і посеред горла встати.
    тут просто дуже дорогий шоколад, сир і алкоголь


    Сообщение отредактировал Yaruk7 - 25.2.2015, 21:15
    Ответить Цитировать
    502/844
    + 3
  • ребят, объясните мне сапогу что сегодня произошло.
    я сутра сегодня обменял 100$ на 3660 грн на этом сайте

    http://www.bestchange.ru/wmz-to-wmu.html
    т.е. сутра самое выгодное предложение было 36,6
    сейчас макс 25

    как так? 10 грн! бля я сижу и ногой пытаюсь свою челюсть подвинуть поближе, чтобы поднять ее с пола...
    Ответить Цитировать
    16/53
    + 0
  • НБУ з самого ранку де факто закрив торги на міжбану заборонивши банкам купляти валюту для клієнтів до кінця неділі. Тому всі торги що там відбувались сьогодні це 100% маніпуляції НБУ по руханню офіційного курсу в потрібну сторону.
    Ті хто заробляють на курсі почали продавати доллар розуміючи, що ці міри викличуть вже зворотню паніку у "простого народу" який із стану купити бакс, перейде в стан продати бакс + традиційне зміцнення нац. валюти в період березневих свят. Тобто ті хто заробляють на реальній торгівлі баксогривнею теж внесли вклад в зниження ціни на чорному ринку, від чого простий люд знову ж таки здає долари все активніше.
    Ну а далі, скоріше всього числа 13 +/-3дня, ті хто заробцляють почнуть знову входити в бакс і почнеться нове раллі, до 50.

    Ще в цьому році настане момент коли курс в 40грн за доллар буде здаватись чимось нереально казковим і приємним.
    Ответить Цитировать
    503/844
    + 10
  • спасибо за ответ)))
    Ответить Цитировать
    17/53
    + 0
  • Друзі, мушу втрутитись ось ресурси які треба постити і на які треба орієнтуватись -
    http://www.bank.gov.ua/control/uk/curmetal/detail/currency?period=daily
    або
    http://minfin.com.ua/currency/mb/
    Тепер декілька думок:
    1. Гібридна війна - чули таке? Танки вже є, пропаганда є, а про фінансовий сектор ви забули? Фін сектор це основа усієї державності і незалежності, всі кричать захисти землю, а хто з вас сказав захисти гривню? Ви постите ресурси валютних спекулянтів (consaltus -как так? 10 грн!) і ніби не розумієте, що самі розхитуєте дезінфу все більше. Ну от поясніть для чого отримавши 5000 грн. зарплати бігти на чорний ринок і купляти долари? А потім бігти і всім розповідати,що ледь купила....
    2. Що таке міжбанк - це відкрита площадка для юр. осіб на якій офіційно можна купити\продати валюту. Тобто це легальний\оподаткований ринок, що таке валютка це темна\неоподаткована сторона нашої економіки. Ми клянемо НБУ, а самі, що? побігли в банк забрали гривну з депозиту (витягли з економіки) і понесли на чорний ринок..... Дуже допомогли. До речи в Ізраїлі наприклад, постійна війна але вони чомусь не бігають з шекелемя (хоч і там курс "живий") в пошуках покупки валюти ( певно в душі більш вірять в свою державу).
    3. Курс міжбанку це має бути більш менш індикатор температури економіки але в період спокою, а наразі на нього є великий штучний вплив сил ззовні див п.1. Тоб-то за умов, що НБУ не має ресурсу щоденно впливати на курс, валютні спекулянти (це ті самі "зелені чоловічки" тільки в білих комірцях) дійсно професійно штучно впливають на ринок, ну подивіться на об'єм торгів, зрівняйте з тим роком ви зрозумієте, що не може 10-50 млн. робить курс!!! Всі основні гравці в засаді (гроші люблять тишу), але з причин загальної паніки яку роздмухують спеціальні люди (у нас з РФ інформаційна війна триває наразі...) пипл "хаває".... Тому НБУ має бути ще рішучішим в тимчасових адмін обмеженнях, а нам всім треба переглянути свої погляди до національної валюти.
    4. Ну і головне треба зрозуміти, що "європейське життя" існує завдяки сплаченим громадянами податкам і якісним контролем над держвитратами. І треба розуміти, що чим більший відсоток тіньової економіки тим гірше життя громадян.

    P.S. Відчуваю, більшість з вас цей пост не прийме
    Ответить Цитировать
    32/98
    + 1
  • Yaruk7 @ 25.2.2015
    НБУ з самого ранку де факто закрив торги на міжбану заборонивши банкам купляти валюту для клієнтів до кінця неділі. Тому всі торги що там відбувались сьогодні це 100% маніпуляції НБУ по руханню офіційного курсу в потрібну сторону.
    Ті хто заробляють на курсі почали продавати доллар розуміючи, що ці міри викличуть вже зворотню паніку у "простого народу" який із стану купити бакс, перейде в стан продати бакс + традиційне зміцнення нац. валюти в період березневих свят. Тобто ті хто заробляють на реальній торгівлі баксогривнею теж внесли вклад в зниження ціни на чорному ринку, від чого простий люд знову ж таки здає долари все активніше.
    Ну а далі, скоріше всього числа 13 +/-3дня, ті хто заробцляють почнуть знову входити в бакс і почнеться нове раллі, до 50.

    Ще в цьому році настане момент коли курс в 40грн за доллар буде здаватись чимось нереально казковим і приємним.


    Національний банк України пом'якшив обмеження на валютному ринку і скасував заборону уповноваженим банкам здійснювати купівлю іноземної валюти за дорученням клієнтів 26-го і 27-го лютого. http://tsn.ua/groshi/nbu-skasuvav-zaboronu-bankam-kupuvati-valyutu-za-doruchennyam-kliyentiv-411829.html
    Ответить Цитировать
    33/98
    + 1

  • Цитата (Yaruk7 @ 23.2.2015) *

    Здзвонився з батьком по скайпу і віддалено затарився алкогем по старим цінам, за гривню по курсу 31.
    Бутилочка Чіваса 18, за 38$ not bad.clap.gif Ну і так всякого різно, в підсумку на 308$ вийшло. Тепер домашній бар у мене укомплектований.
    Із кумедного, батя закупав все у Метро(який позиціонує себе як гіпермаркет для оптовиків), так от там не видавали більше 3 бутилок Джек Деніелс в руки. Але воно й зрозуміло, літруха Джека за 10$.h.png


    Цитата (Diviansi @ 23.2.2015) *
    Гы, гы, после твоего поста мгновенно сказал жене одеваться и го в Метро, получилось литров 6-8 алкоголя ))))))))))beer.gif Доволен как слон, вот только Джека уже не было - весь разобралиangry.gifangry.gif

    скупився на 25 баксів в Метро по курсу 36 (таксі додому включено)


    Спойлер: Показать

    При цьому Метро купляє валюту на межбанку і вони рахують ціну в $ по іншому. Тоб-то практично, ціни як і були але коли, ще покерпро все кинуть і айда за макаронами і бухлом (цікаво сіль,цукор,сірники також річну норму закупили )? А ще не так давно ми ржали з мемів про гречку як "золотий" фонд РФ. Друзі якщо на ваш розсуд все так погано і без шансів, то треба патрони купляти або Шенген візу....



    P.S. А ось домашній бар у "real man" має бути наповнений при будь яких курсах!!!!!
    Ответить Цитировать
    34/98
    + 0
  • Piraniaua, т.е. одним из главных факторов, который привел курс к сегодняшнему является работа черного рынка? это типа менял на рынках...
    но так вот я живу в Бердянске и проходя возле рынка каждый раз там стоит по 5-10 менял... ментам похуй, т.к. начальника они кормят
    местные батальоны и прочие формирование тоже их не трогают... так а зачем винить продавщицу с магазина, которая после получения получки бежит к менялам, если сначала надо убрать менял.
    я помню при яныке одно время жестко за них взялись... прям пиздец как... у меня девушка случайно понятой по такому дело попала и около 10 часов просидела в налоговой (им туда пиццу привозили, чаем поили ), а сейчас они себя нормально чухают "рубли-евро-доллары".
    Ответить Цитировать
    18/53
    + 2
1 77 78 79 80 145
3 человека читают эту тему (3 гостя):
Зачем регистрироваться на GipsyTeam?
  • Вы сможете оставлять комментарии, оценивать посты, участвовать в дискуссиях и повышать свой уровень игры.
  • Если вы предпочитаете четырехцветную колоду и хотите отключить анимацию аватаров, эти возможности будут в настройках профиля.
  • Вам станут доступны закладки, бекинг и другие удобные инструменты сайта.
  • На каждой странице будет видно, где появились новые посты и комментарии.
  • Если вы зарегистрированы в покер-румах через GipsyTeam, вы получите статистику рейка, бонусные очки для покупок в магазине, эксклюзивные акции и расширенную поддержку.