Совместный блог украинских регуляров (Спільний блог українських регулярів)

232
Статистика
Статистика
232
Статистика темы
  • Популярность
    Топ-425
  • Постов
    2,899
  • Просмотров
    529,694
  • Подписок
    232
  • Карма автора
    +1,680
1 74 75 76 77 145
  • Lateralus @ 13.2.2015
    индийский ром?? WAT? Тoлько SangSom! При его копеечной цене он ничем не уступает тому же баккарди


    в теско такого не було, можливо в топс маркеті знайдемо

    Lateralus @ 13.2.2015
    и да, труселя-то зачем тебе к рому?


    в тому то і справа, що непотрібні, тому й зняті..
    і не до рому а після
    Ответить Цитировать
    471/844
    + 2
  • В теско его не может не быть) Это ж гордость Тая, он везде есть) Просто в теско самый дешевый, а в 7-11 подороже)
    Насколько я помню, он стоял в правом ближнем углу магазина, если смотреть от касс. Ну, там же где и остальное бухло ))
    Ответить Цитировать
    18/50
    + 0
  • Астрологи оголосили неділю лудоманів. Кількість регулярів граючих без ріта збільшилося вдвічі.
    Ответить Цитировать
    472/844
    + 2
  • Yaruk7 @ 13.2.2015
    неділю


    тиждень
    Ответить Цитировать
    2/5
    + 5
  • неділя в розумінні тиждень це теж українське літературне слово.
    Ответить Цитировать
    473/844
    + 2
  • Хлопець Пацан з мого міста коментує політику, економіку і все, все, все...

    18+
    Ответить Цитировать
    474/844
    + 11
  • Yaruk7 @ 14.2.2015
    Хлопець Пацан з мого міста коментує політику, економіку і все, все, все...


    Судячи з його характерного акценту, він зовсім нещодавно став "пацаном з ТВОГО міста".
    Ответить Цитировать
    5/10
    + 4
  • І ще одне. Те, що оце опудало на відео не викликає нічого, крім блювотних рефлексів - це справа смаків, однак зверніть увагу на задній план: прапор, банка для допомоги АТО. Тобто, оцей дядя, який щойно сказав, що в кармані жодної гривні немає, передасть хоч якусь копійчину на добрі справи? Ага, звичайно.
    Ответить Цитировать
    6/10
    + 1
  • Місяць поки що не дуже успішно складується, тому доводиться використовувати допінг.

    arvwZj.jpg
    Ответить Цитировать
    475/844
    + 7
  • Yaruk7 @ 14.2.2015
    Місяць поки що не дуже успішно складується, тому доводиться використовувати допінг.

    arvwZj.jpg


    Пляшка як в нашого оцету)
    Ответить Цитировать
    4/10
    + 6
  • безумності хоробрих ми скажемо "спасибі"

    Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2657741
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN): $238.55
    Catch69 (SB): $94.00
    momoraika (BB): $101.50
    nuri81 (UTG): $99.27
    archie_jones (MP): $105.64
    mighymick (CO): $165.85

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with K K
    2 folds, mighymick raises to $2, Hero raises to $8, 2 folds, mighymick calls $6

    Flop: ($17.50) 5 7 K (2 players)
    mighymick checks, Hero bets $5.51, mighymick raises to $11.02, Hero raises to $16.53, mighymick calls $5.51

    Turn: ($50.56) 5 (2 players)
    mighymick checks, Hero bets $15.93, mighymick raises to $40, Hero calls $24.07

    River: ($130.56) 3 (2 players)
    mighymick bets $101.32 all in, Hero calls $101.32

    Final Pot: $333.20
    Hero shows K K (a full house, Kings full of Fives)
    mighymick shows 9 9 (two pair, Nines and Fives)
    Hero wins $330.40
    (Rake: $2.80)
    Ответить Цитировать
    476/844
    + 4
  • Після таких роздач хочеться вбивати


    Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2657747
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    FILIPPPO (BTN): $124.48
    silopildur (SB): $147.51
    Hero (BB): $180.41
    fedevega (UTG): $54.55
    ScottyPenny (MP): $189.26
    Skilatschi11 (CO): $57.40

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with Q Q
    1 fold, ScottyPenny calls $1, 3 folds, Hero raises to $4, ScottyPenny calls $3

    Flop: ($8.50) 7 Q A (2 players)
    Hero bets $6.25, ScottyPenny raises to $20, Hero calls $13.75

    Turn: ($48.50) 9 (2 players)
    Hero checks, ScottyPenny bets $35, Hero calls $35

    River: ($118.50) J (2 players)
    Hero checks, ScottyPenny checks

    Final Pot: $118.50
    Hero shows Q Q (three of a kind, Queens)
    ScottyPenny shows 8 T (a straight, Eight to Queen)
    ScottyPenny wins $115.70
    (Rake: $2.80)
    Ответить Цитировать
    477/844
    + 2
  • согласен)) у меня правда немного больше жести

    Poker Stars, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

    SB: $42.31 (84.6 bb)
    BB: $50.75 (101.5 bb)
    Hero (UTG): $82.30 (164.6 bb)
    MP: $50.75 (101.5 bb)
    CO: $52.78 (105.6 bb)
    BTN: $178.73 (357.5 bb)

    Preflop: Hero is UTG with 8
    club4.gif
    8
    diamond4.gif

    Hero raises to $1.50, 3 folds, SB calls $1.25, BB folds

    Flop: ($3.50) 8
    spade4.gif
    A
    club4.gif
    T
    heart4.gif
    (2 players)
    SB bets $40.81 and is all-in, Hero calls $40.81

    Turn: ($85.12) Q
    heart4.gif
    (2 players, 1 is all-in)
    River: ($85.12) J
    heart4.gif
    (2 players, 1 is all-in)

    Results: $85.12 pot ($2.50 rake)
    Final Board: 8
    spade4.gif
    A
    club4.gif
    T
    heart4.gif
    Q
    heart4.gif
    J
    heart4.gif

    SB showed A
    heart4.gif
    K
    club4.gif
    and won $82.62 ($40.31 net)
    Hero showed 8
    club4.gif
    8
    diamond4.gif
    and lost (-$42.31 net)


    Ответить Цитировать
    13/53
    + 1
  • consaltus, Соперник флеш не собрал, но затащил) чудо
    Ответить Цитировать
    3/5
    + 0
  • Yaruk7 @ 15.2.2015
    Після таких роздач хочеться вбивати


    Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2657747
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    FILIPPPO (BTN): $124.48
    silopildur (SB): $147.51
    Hero (BB): $180.41
    fedevega (UTG): $54.55
    ScottyPenny (MP): $189.26
    Skilatschi11 (CO): $57.40

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with Q Q
    1 fold, ScottyPenny calls $1, 3 folds, Hero raises to $4, ScottyPenny calls $3

    Flop: ($8.50) 7 Q A (2 players)
    Hero bets $6.25, ScottyPenny raises to $20, Hero calls $13.75

    Turn: ($48.50) 9 (2 players)
    Hero checks, ScottyPenny bets $35, Hero calls $35

    River: ($118.50) J (2 players)
    Hero checks, ScottyPenny checks

    Final Pot: $118.50
    Hero shows Q Q (three of a kind, Queens)
    ScottyPenny shows 8 T (a straight, Eight to Queen)
    ScottyPenny wins $115.70
    (Rake: $2.80)


    а якого він ривер чекає?
    Ответить Цитировать
    37/77
    + 1
  • соромно стало
    Ответить Цитировать
    478/844
    + 9
  • Пройшло вже майже два тиждня як ми взяли в аренду байки.

    І знаєте... нам подобається! Із колесниць аду вони перетворились на прикольних дирчиків. З неприємного і лякаючого процесу, поїздки будь куди перетворилися в джерело безкінечного задоволення. Нахай Клікі все ще незбалансовані, незручні в поворотах, легкі і від того на швидкості більше 50 їх починає неслабо здувати і качати боковим вітром, а на кочках ти пригаєш на свому байку як ковбой на неприборканому жеребцю, вони всерівно классссссні!

    Мені особливо подобається кататися в густому трафіку із машин. Коли перед тобою тече потік величезних Тойот Хайлюкс, Фордів, новеньких Аккордів, і т.д, а ти при такому ж густому зустрічному трафіку раз за разом, прокручуючи на себе ручку акселератора, "робиш" цих бензинових монстрів, які на те щоб завестися витрачають більше бензину, ніж ти на дві неділі активного катання.
    Пробки.. їх просто не існує.

    Відразу напишу про бензин і вартість заправки, раз згадав. Вчора якраз вперше заправлялися з моменту аренди. В мене лишалось в баку, по інформації з електронного дисплею, 1-2 поділки з 7-8, не памятаю скільки точно їх там. Так от заправити повний бак мені обійшлося в 3,5 долара.

    Дороги порівняно з нашими тут дуже хороші. Є місця з горбами, ямами і рештою, але їх дуже мало і не лише на головній дорозі. Високої якості асфальтне покриття також і на другорядких маленьких дорогах, як мінімум в Чавензі. Короче їздити по таких дорогах дуже приємно і кайфно, особливо ніччю. Так, ніччю... не повірите але тут вони реально освітлюються. Не на всі 100%, але в рази краще ніж в нас, де лампочки в придорожких ліхтарях не міняли з моменту розпаду союзу.

    І все це дивує. Дивує як в такій полярній країні де від крутого ІТ центру до вулички де нечистоти виливають на дорогу може бути 100 метрів відстані, де вздовж дорог існує безліч, навіть не секонд хендів, а third і fourth хендів, в яких продають взуття, шо в нас можна знайти лише в сміттєвих баках, майже будь який елемент державної інфраструктури краще і якісніше ніж в Україні. Стає якось сумно і прикро від розуміння того, в якій відсталій корумпованій країні ти живеш.

    Пізніше в блозі зявиться повідомлення про другий пляж на який ми їздили з фотками і так далі. Але одне напишу вже зараз. Мене, як того хто майже десяток разів відпочивав в Криму, постійно не покидало відчуття шоку. В мене постійно крутились в голові питання: Як все це безкоштовно?, Що справді будь хто може пройти через територію цього шикарного готелю і потрапити на цей казковий пляж? БЕЗКОШТОВНО?
    y2Edx9.png


    Що ним справді не володіє якийсь міністр, президент чи це не супер захищена територія бази відпочинку якихось прокурорів, ментів чи інших видів підарасів високої ланки? Що, а чому всі ці люди навколо не смітять і не заривають в пісок банки з під пива, пакети, палочки з морозива? Я до такого не звик, я звик що навколо на пляжі лежать табуни різного пострадянського бидла які сруть там де і їдять, я звик що до цих унилих морд тухлого населення півострова, які дивляться своїми вічно незадоволеними очима куди б ти не прийшов.. магазин, кафе, арендувати житло, і ведуть себе так ніби роблять тобі послугу і це вони платять тобі, а не ти їм.
    Корочше шок, шок, шок...

    Да що там... для мене було шоком що можна шлем від байка залишити на рулю і його ніхто не вкраде. Я, серйозно, перших 5 днів постійно ховав його у багажник під кріслом.

    В підсумку вийшло це повідомлення не таким як я його задумував і однозначно значно більшим. В мене таке часто буває, одна думка зачіплюється за іншу, та за іншу і пішло поїхало. Сподівюсь хтось да осилить цю простиню. А також чекаю на ваші коментарі та питання.
    Ответить Цитировать
    479/844
    + 28
  • по поводу шлема - мы тоже так думали, пока на Чавенге не оставили на ночь байк =))
    Ответить Цитировать
    19/50
    + 1
  • гарна в тебе бiлизна. дiвчина подарувала?
    Ответить Цитировать
    4/4
    + 4
  • uzor, ми в Тайланді, тут багато мужиків таке носять, я сам бачив.
    Ответить Цитировать
    480/844
    + 6
1 74 75 76 77 145
3 человека читают эту тему (3 гостя):
Зачем регистрироваться на GipsyTeam?
  • Вы сможете оставлять комментарии, оценивать посты, участвовать в дискуссиях и повышать свой уровень игры.
  • Если вы предпочитаете четырехцветную колоду и хотите отключить анимацию аватаров, эти возможности будут в настройках профиля.
  • Вам станут доступны закладки, бекинг и другие удобные инструменты сайта.
  • На каждой странице будет видно, где появились новые посты и комментарии.
  • Если вы зарегистрированы в покер-румах через GipsyTeam, вы получите статистику рейка, бонусные очки для покупок в магазине, эксклюзивные акции и расширенную поддержку.