В теско его не может не быть) Это ж гордость Тая, он везде есть) Просто в теско самый дешевый, а в 7-11 подороже) Насколько я помню, он стоял в правом ближнем углу магазина, если смотреть от касс. Ну, там же где и остальное бухло ))
І ще одне. Те, що оце опудало на відео не викликає нічого, крім блювотних рефлексів - це справа смаків, однак зверніть увагу на задній план: прапор, банка для допомоги АТО. Тобто, оцей дядя, який щойно сказав, що в кармані жодної гривні немає, передасть хоч якусь копійчину на добрі справи? Ага, звичайно.
Пройшло вже майже два тиждня як ми взяли в аренду байки.
І знаєте... нам подобається! Із колесниць аду вони перетворились на прикольних дирчиків. З неприємного і лякаючого процесу, поїздки будь куди перетворилися в джерело безкінечного задоволення. Нахай Клікі все ще незбалансовані, незручні в поворотах, легкі і від того на швидкості більше 50 їх починає неслабо здувати і качати боковим вітром, а на кочках ти пригаєш на свому байку як ковбой на неприборканому жеребцю, вони всерівно классссссні!
Мені особливо подобається кататися в густому трафіку із машин. Коли перед тобою тече потік величезних Тойот Хайлюкс, Фордів, новеньких Аккордів, і т.д, а ти при такому ж густому зустрічному трафіку раз за разом, прокручуючи на себе ручку акселератора, "робиш" цих бензинових монстрів, які на те щоб завестися витрачають більше бензину, ніж ти на дві неділі активного катання. Пробки.. їх просто не існує.
Відразу напишу про бензин і вартість заправки, раз згадав. Вчора якраз вперше заправлялися з моменту аренди. В мене лишалось в баку, по інформації з електронного дисплею, 1-2 поділки з 7-8, не памятаю скільки точно їх там. Так от заправити повний бак мені обійшлося в 3,5 долара.
Дороги порівняно з нашими тут дуже хороші. Є місця з горбами, ямами і рештою, але їх дуже мало і не лише на головній дорозі. Високої якості асфальтне покриття також і на другорядких маленьких дорогах, як мінімум в Чавензі. Короче їздити по таких дорогах дуже приємно і кайфно, особливо ніччю. Так, ніччю... не повірите але тут вони реально освітлюються. Не на всі 100%, але в рази краще ніж в нас, де лампочки в придорожких ліхтарях не міняли з моменту розпаду союзу.
І все це дивує. Дивує як в такій полярній країні де від крутого ІТ центру до вулички де нечистоти виливають на дорогу може бути 100 метрів відстані, де вздовж дорог існує безліч, навіть не секонд хендів, а third і fourth хендів, в яких продають взуття, шо в нас можна знайти лише в сміттєвих баках, майже будь який елемент державної інфраструктури краще і якісніше ніж в Україні. Стає якось сумно і прикро від розуміння того, в якій відсталій корумпованій країні ти живеш.
Пізніше в блозі зявиться повідомлення про другий пляж на який ми їздили з фотками і так далі. Але одне напишу вже зараз. Мене, як того хто майже десяток разів відпочивав в Криму, постійно не покидало відчуття шоку. В мене постійно крутились в голові питання: Як все це безкоштовно?, Що справді будь хто може пройти через територію цього шикарного готелю і потрапити на цей казковий пляж? БЕЗКОШТОВНО?
Що ним справді не володіє якийсь міністр, президент чи це не супер захищена територія бази відпочинку якихось прокурорів, ментів чи інших видів підарасів високої ланки? Що, а чому всі ці люди навколо не смітять і не заривають в пісок банки з під пива, пакети, палочки з морозива? Я до такого не звик, я звик що навколо на пляжі лежать табуни різного пострадянського бидла які сруть там де і їдять, я звик що до цих унилих морд тухлого населення півострова, які дивляться своїми вічно незадоволеними очима куди б ти не прийшов.. магазин, кафе, арендувати житло, і ведуть себе так ніби роблять тобі послугу і це вони платять тобі, а не ти їм. Корочше шок, шок, шок...
Да що там... для мене було шоком що можна шлем від байка залишити на рулю і його ніхто не вкраде. Я, серйозно, перших 5 днів постійно ховав його у багажник під кріслом.
В підсумку вийшло це повідомлення не таким як я його задумував і однозначно значно більшим. В мене таке часто буває, одна думка зачіплюється за іншу, та за іншу і пішло поїхало. Сподівюсь хтось да осилить цю простиню. А також чекаю на ваші коментарі та питання.
Вы сможете оставлять комментарии, оценивать посты, участвовать в дискуссиях и повышать свой уровень игры.
Если вы предпочитаете четырехцветную колоду и хотите отключить анимацию аватаров, эти возможности будут в настройках профиля.
Вам станут доступны закладки, бекинг и другие удобные инструменты сайта.
На каждой странице будет видно, где появились новые посты и комментарии.
Если вы зарегистрированы в покер-румах через GipsyTeam, вы получите статистику рейка, бонусные очки для покупок в магазине, эксклюзивные акции и расширенную поддержку.
в теско такого не було, можливо в топс маркеті знайдемо
в тому то і справа, що непотрібні, тому й зняті..
і не до рому а після