Совместный блог украинских регуляров (Спільний блог українських регулярів)

232
Статистика
Статистика
232
Статистика темы
  • Популярность
    Топ-582
  • Постов
    2,899
  • Просмотров
    529,343
  • Подписок
    232
  • Карма автора
    +1,680
1 62 63 64 65 145
  • Російський шоу-біз і креативщики завжди виділялись тим, що не вміли творити своє, а лише копіювати. Фільми, музика... Особливо унило виходило копіювати серіали, тому хто придумав зняти рус. версію Теорії Великого Вибуху і КЯВВМ взагалі заготовлене окреме місце в аду.
    Але зараз рівень недорозвинутості досяг, мабуть,(хоча наврядчи) піку.
    ЯК МОЖНА БУТИ НАСТІЛЬКИ БЕЗ ФАНТАЗІЇ ЩОБ СКОПІЮВАТИ РЕКЛАМУ ВИПУСКУ НОВИНИ?!


    Я ржав.
    Доречі, дуже іронічне відео. Головний ненавистник американців і всього що вони роблять, копіює у них промо-відео для своєї авторської програми.
    Ответить Цитировать
    397/844
    + 16
  • Це загниваючі піндоси, отримавши машину часу від рептілоїдів в 1960 році, крадуть всі російські ідеї собі.
    Ответить Цитировать
    2/17
    + 10
  • Не вміють в росії Майдани організовувати...
    Ответить Цитировать
    398/844
    + 7
  • Я нарешті відіграв свій самий жахливий місяць в кар'єрі. З чим можна мене привітати

    Всім бажаю веселих свят! Хай ваш настрій буде краще мого
    Ответить Цитировать
    137/215
    + 1
  • Хех, а у мене грудень якраз непоганий вийшов

    39JCQpu.png


    Ну і на рік не жаліюсь:

    39JDmx9.png


    Давайте вже підтягуйтесь, щоб у нас був спільний блог українських хайроллерів ;)
    Ответить Цитировать
    24/78
    + 70
  • Inferno, от що ти наробив? Після тебе ніхто нічого писати не хоче, тільки твій пост лайкають
    Мені до таких результатів ще дуже далеко
    Єдине чим зараз тішусь - придбав собі гарний ноут, давно мріяв про подібний. Тепер треба небагато - попрацювати над грою і радіти рівню гри
    truestory.gif
    Ответить Цитировать
    138/215
    + 3
  • Inferno розкажи щось про себе. Які ліміти граєш ? Кого з авторів порадиш на Ріо і айвілізі ?
    Ответить Цитировать
    1/3
    + 2
  • Inferno, ти все ще на старзах? бо тебе там не видно зовсім. Зум? чи прості столи також?
    ПС. ВР супер
    Ответить Цитировать
    1/1
    + 0
  • Не писав у блог ще в цьому році.

    Рік завершувався і потрібно було підводити його підсумки. А робити цього дуже не хотілося. Почав я 2014 на нл200, 6 місяців гріндив його в 1,8бб/100, готував плани як по завершенню року почну набивати СНЕ в з500 і близьких лімітах, як раптом... Накрило так що мало не показалося. Сценарій банальний. Спочатку вдавалось якось боротися, 1-2 дуже нервових місяці, які все ж вдавалося виводити в 0 і щось заробити рейкбеком. Хоча гра в той момент вже була надломлена, невпевненість в кожному споті, відсутність можливості дати відповідь на питання "я зіграв нормально і цей колл\бет\чекпуш норм і я просто вперся в стіну натсів чи приняв найгірше рішення " і т.д. Потім, один міснусовий місяць, другий сильно мінусовий місяць і все. Гра повністю знищена. І хоч БР більш ніж дозволяв продовжити гріндити з200, я прийняв рішення спуститися на сотку, де і завершив рік.

    Такий от регресс.

    Тому писати щось про рік і досягнення не хотілось, а власне і не було чого, адже досягнення були відсутні. На цьому і завершим.

    Новий рік не хотілось починати з ниття, чи чогось негативного, то тримав паузу, до моменту поки зявиться привід поділитися чимось хорошим.
    Ділюсь.
    Вийшло зібрати гарну компанію в лицях MaxBMM і Oskar1991XXX з якими на початку лютого відправляємось на Самуі, де плануємо за 2 місяці що будемо там активно працювати за і поза столами, гарно відпочити і зустрітися з великою частиною коллег) Тому якщо будете або вже є з лютого по квітень на Самуі, пишіть)
    Більше про все це, мабуть вже по прибуттю на острів, якого я так чекаю.

    Що стосується покеру, то початок року був просто продовженням минулого. Але останні дні вдалося трохи виправити ситуацію, по відчуттям. Так як вирішив катати без перегляду результатів. Зараз мені подарували один з найменш приємних витків диспи, коли ти граєш в 0 з перездачою, яка аккомулюється в роздах... скажімо КК 3бет поті, МПвсБУ після твого сбету на флопі 382, в тебе летить чекпуш в терн 9, ти з матами його колиш, там понятно 99, а рівер падає К. І ти вроді як і нічого кримінального не зробив і пот виграв, а відчуття як в гей порно знявся.
    Така от ложечка ниття для аури.

    Позитиви привніс оффлайн. В минулу субботу вдалося виграти турнір в місцевому клубі і фактично оплатити один переліт туди-назад в Тайланд. Це надало бадьорості мотивувало на катку і перше повідомлення в блозі. Єдине що поки вирішую різні огр. питання стосовно поїздки, то часу на все це лишається мало.

    Якісь більш детальні плани на 2015 рік поки не будував. Подивимось, авось щось таке і напишу, поки що просто не відчуваю потреби.

    Так якби і все.

    Ще раз, хто буде на Самуі у вказаних датах - пишіть, сюди або в приват.
    Ответить Цитировать
    399/844
    + 16
  • Круто, гарно тобі відпочити попрацювати!
    Ответить Цитировать
    139/215
    + 0
  • Як по мені, то тобі весь рік непогано віддавало в оффі..... Можливо є сенс у 2015 відвідати якусь оф.серію?
    Ответить Цитировать
    13/98
    + 0
  • До речі в суботу составчик був далеко не простий, тому прийми вітання!!! І в Таї за Максом приглядай, щоб не зловживав відпочинками,а то він натура творча йому як сподобається, то на батьківщину і не притягнеш. Гарно вам провести час!!!
    Ответить Цитировать
    14/98
    + 3
  • Yaruk7, Вітаю з виграшем в оффі)
    Цікавить питання на майбутнє, де, на який період, отримував візу і як плануєш її продовжувати, чи саме якраз з цим плануєш поїздку лише на 2 місяці. Цікаво буде також дізнатися інфу по організаційних питаннях, так що по трохи вводь нас в курс справ. =)
    Ответить Цитировать
    6/8
    + 0
  • Piraniaua, точно не памятаю, але здається в лагуні у 2014 лише 1-2 турніри вдалося довести до фіналок і 13 місце на ДР лагуни. Оффсерію треба банкрол прокачати. Якщо коли небудь випаде щасливий момент і занесеться якись офф турнір рангу рпт+, то потрібно грати його повністю, або мінімум процентів на 80% від себе. Я б зрадістю, але поки кожна невдала поїздка, для мене, це суттєвий удар по фін.стійкості.

    Bimaxa, віза в консульстві Тайланду отримується, в києві. Але я не маю бажання їхати в київ, витрачати час, тому роблю через турагенство. Роблять за 7 робочих днів(зазвичай швидше, запас просто беруть) на 2+1 місяці. Я б хотів лишитись і довше, але є певні обмеження особистого плану. Якщо в процесі все буде добре складатись, то в березні планую злітати в Малазію і можливо ще кудись. Там при перетені кордону буду просто отримувати візи на 15 днів, а поїздки так спланую щоб покрили необхідний термін перебуванння до вильоту додому.
    По організаційних, я ще сам не профі, але що зможу відповім. А цікавіше буде вже коли прилечу і зможу особисто зроблені фото прикріпляти до відповідей стосовно перельоту, аеропорту, вілли і т.д.
    Ответить Цитировать
    400/844
    + 6
  • Сьогодні оплатив всі витрати по перельотам, як з україни в тайланд і назад, так і всередені тая. Все обійшлося в 40к грн на двох.
    Ответить Цитировать
    401/844
    + 3
  • ще, хто вже був\є в Тайланді, є сенс зачекати і купувати телефон там чи без різниці? читав багато в інтеренеті, якому не можна сліпо вірити, що ціни на техніку там на 15-20% менші.
    я, якби надаю перевагу мультифункціональності, і для мене телефон, плеер, фотокамера повинні бути одним девайсом. який я рішуче насроєний придбати, щоб мати змогу постити звіти з фотографіями.
    поки вибираю серед Meizu MX4, Oneplus One, z3 compact, iphone 5s. В перших двох не радує громадна діагональ єкрану, в останніх 2х ціна.
    Ответить Цитировать
    402/844
    + 1
  • В Бангкоке есть шопинмолл полностью с черной техники mbk называется, там точно дешевле
    Ответить Цитировать
    11/43
    + 0
  • я себе с алиэкспресса заказывал в Тай. Еще пришлось уплатить пошлину ) На месте в магазинах наверное будет дешевле, чем у нас - но я бы не расчитывал на слишком уж низкие цены

    mbk - для любителей рынка
    Ответить Цитировать
    15/50
    + 1
  • Хороший блог. Уже около 3 лет на Самуи, если нужна будет помощь - обращайся. Раньше техника на острове была дешевле (10-15%), сейчас с таким курсом не понятно. В mbk легко надуть могут, а потом сложно будет даже вспомнить где покупал
    Ответить Цитировать
    1/1
    + 2
  • Бувають дні, коли мене не покидає думка, що у Старзів до мене якесь особливе ставлення .. фіші так якісно не заливають
    P9bQyd.png


    SGiY3I.png
    Ответить Цитировать
    403/844
    + 2
1 62 63 64 65 145
2 человека читают эту тему (2 гостя):
Зачем регистрироваться на GipsyTeam?
  • Вы сможете оставлять комментарии, оценивать посты, участвовать в дискуссиях и повышать свой уровень игры.
  • Если вы предпочитаете четырехцветную колоду и хотите отключить анимацию аватаров, эти возможности будут в настройках профиля.
  • Вам станут доступны закладки, бекинг и другие удобные инструменты сайта.
  • На каждой странице будет видно, где появились новые посты и комментарии.
  • Если вы зарегистрированы в покер-румах через GipsyTeam, вы получите статистику рейка, бонусные очки для покупок в магазине, эксклюзивные акции и расширенную поддержку.