Не писав у блог ще в цьому році.
Рік завершувався і потрібно було підводити його підсумки. А робити цього дуже не хотілося. Почав я 2014 на нл200, 6 місяців гріндив його в 1,8бб/100, готував плани як по завершенню року почну набивати СНЕ в з500 і близьких лімітах, як раптом... Накрило так що мало не показалося. Сценарій банальний. Спочатку вдавалось якось боротися, 1-2 дуже нервових місяці, які все ж вдавалося виводити в 0 і щось заробити рейкбеком. Хоча гра в той момент вже була надломлена, невпевненість в кожному споті, відсутність можливості дати відповідь на питання "я зіграв нормально і цей колл\бет\чекпуш норм і я просто вперся в стіну натсів чи приняв найгірше рішення " і т.д. Потім, один міснусовий місяць, другий сильно мінусовий місяць і все. Гра повністю знищена. І хоч БР більш ніж дозволяв продовжити гріндити з200, я прийняв рішення спуститися на сотку, де і завершив рік.
Такий от регресс.
Тому писати щось про рік і досягнення не хотілось, а власне і не було чого, адже досягнення були відсутні. На цьому і завершим.
Новий рік не хотілось починати з ниття, чи чогось негативного, то тримав паузу, до моменту поки зявиться привід поділитися чимось хорошим.
Ділюсь.
Вийшло зібрати гарну компанію в лицях MaxBMM і Oskar1991XXX з якими на початку лютого відправляємось на Самуі, де плануємо за 2 місяці що будемо там активно працювати за і поза столами, гарно відпочити і зустрітися з великою частиною коллег) Тому якщо будете або вже є з лютого по квітень на Самуі, пишіть)
Більше про все це, мабуть вже по прибуттю на острів, якого я так чекаю.
Що стосується покеру, то початок року був просто продовженням минулого. Але останні дні вдалося трохи виправити ситуацію, по відчуттям. Так як вирішив катати без перегляду результатів. Зараз мені подарували один з найменш приємних витків диспи, коли ти граєш в 0 з перездачою, яка аккомулюється в роздах... скажімо КК 3бет поті, МПвсБУ після твого сбету на флопі 382, в тебе летить чекпуш в терн 9, ти з матами його колиш, там понятно 99, а рівер падає К. І ти вроді як і нічого кримінального не зробив і пот виграв, а відчуття як в гей порно знявся.
Така от ложечка ниття для аури.
Позитиви привніс оффлайн. В минулу субботу вдалося виграти турнір в місцевому клубі і фактично оплатити один переліт туди-назад в Тайланд. Це надало бадьорості мотивувало на катку і перше повідомлення в блозі. Єдине що поки вирішую різні огр. питання стосовно поїздки, то часу на все це лишається мало.
Якісь більш детальні плани на 2015 рік поки не будував. Подивимось, авось щось таке і напишу, поки що просто не відчуваю потреби.
Так якби і все.
Ще раз, хто буде на Самуі у вказаних датах - пишіть, сюди або в приват.
Але зараз рівень недорозвинутості досяг, мабуть,(хоча наврядчи) піку.
ЯК МОЖНА БУТИ НАСТІЛЬКИ БЕЗ ФАНТАЗІЇ ЩОБ СКОПІЮВАТИ РЕКЛАМУ ВИПУСКУ НОВИНИ?!
Я ржав.
Доречі, дуже іронічне відео. Головний ненавистник американців і всього що вони роблять, копіює у них промо-відео для своєї авторської програми.