Совместный блог украинских регуляров (Спільний блог українських регулярів)

232
Статистика
Статистика
232
Статистика темы
  • Популярность
    Топ-581
  • Постов
    2,899
  • Просмотров
    529,284
  • Подписок
    232
  • Карма автора
    +1,680
1 61 62 63 64 145
  • Мабуть візьму день-два відпочинку від катки, можливо взагалі від покеру. Можливо навпаки вес час приділю теорії, якраз вистачить щоб розібрати повністю 2-3 роздачі. Або засісти за аналіз бази даних, щоб повернути впевненість у грі.

    Мабуть, поясню що я маю на увазі.

    Коли ти програєш забагато ШД, коли багато грошей зливаєш по синій(лінії а не стані) починаєш думати, що надто широко колдауниш чи блефуєш де не потрібно і тебе вскривають. Або навпаки надто агресивно граєш велью руки не збираючи максимум велью. І коли в тебе в статах є якесь відхилення типу втсд 30-32, сбети по 60 на всіх вулицях чи ф2сбет 50+, то тут простіше. Але коли твої стати близькі до оптимальних і їх відхилення від теоретично потрібних викликане лише специфікою поля або експлуатаційною грою проти окремих регів - стає складніше. Ти не знаєш куди копати і де проблема і головний страх, що вся твоя гра одна суцільна проблема, яка якимось парадоксальним чином у статистичному вигляді дивиться доволі солідно і тим самим створює іллюзію, що це лише невдалий відрізок.

    Взагалі статистика - це одна суцільна брехня. І більше того вона породжує ще більшу брехню. Я потімив, що дуже багато регулярів почали невірно трактувати мої стати ШД. Вони бачать ВонШД менше 50, ввсф в 46+ і вважають, що моя гра направлена на видавлювання суперників з банку, "плюсування по червоній", і в результаті починаю колдаунити набагато ширше. Помітивши це я почав велью бетити, ще з флопа, більш конденсований діапазон. В підсумку маємо, що обидва гравці грають зі значним відхиленням від своєї статистики. Це так, ліричний відступ.


    А перевірити поганий це відрізок чи у Хьюстона великі проблеми, можна проаналізувавши базу даних, переглянувши роздачі плюсових регулярів, їх спектри коллдаунів, барелінг, рейзів і т.д. Це звичайно теж не гарантія, але дає якусь точко опори стосовно того що, "так вони теж грають так і роблячи аналогічний колл їм не демонструють перший натс" і все в такому дусі. Ну ви зрозуміли.
    Ответить Цитировать
    385/844
    + 10
  • Оце написав більш-менш великий пост і відразу захотілось видати інший, на загальну політично-економічну тематику.

    Те що відбувається зараз в Україні тяжко пояснити і зрозуміти. Або пацани при владі вирішили хапнути в останнє і свалити в сонячне Таїті, або вони справді раби старої системи до мозгу кісток і не вміють, не знають як робити по іншому.

    Для початку, по всій країні закрили покерні клуби. Вони все ще, чомусь, потрапляють в один ряд з казино і "миттєвими лотереями". Не те щоб перший раз таке, всі ми розуміємо в чому ціль цих "показових" облав. Але в цей раз, як нашептала сорока, суми за відновлення роботи просять космічні і при цьому без жодних гарантій, що через неділю не завітають знову. Нє ну є звичайно варіант, що це проходить, хоть і по ідіотскі, але в рамках маштабного проекту по скорій легалезації ігрового бізнесу... але.. не, ну це з пост совковий простір.. не бред якийсь. Доїти нелегальний бізнеш легше і бОгатше чим легальний.

    Що що а мусороакомулючий правоохоронний сектор в цій країні дуже не скоро зміниться. Взяти нещодавний проект про дозволи на цивільне володіння збоєю. Як тільки його зареєстрували відразу вся ця шайка почала вити про те, як стане погано і небезпечно. Їм стане погано і незебпечно. Не ну чесно мент в сімї - гірше дочки проститутки, чи сина мссника.
    А проект користний, актуальний і давно потрібний для країни. Якщо його такі приймуть, хоча дуже сумніваюсь, адже пан Аваков проти, то буду одним з перших хто запишеться на курси і отримання дозволу. Так як грядуть тяжкі часи(ага, вони ще не настали), можливо такі ж як легендарні 90 які я лише частично застав і більше знаю по історіях і переказах.

    І це підводить до наступного моменту політики влади - банки і курс гривні. Здається, пройшли вибори, який сенс тримати курс, елохторат вже проголосував і віддав крісло пацану, який грякнув кулаком по столу, сказав "падвенадцать" і зробили по дванадцять. Але по факту існує декілька різних курсів, а між реальним і міжбанковським так взагалі провалля. Навіщо? Очевидно, шоб дати можливість заробити банкам як найбільше, саме для цього НБУ і проводить регулярне рефінансування. І можна скільки завгодно розповідати, що ціллю є порятунок банківської системи, але по факту це те саме що воду в друшлаку носити. І все це буде тривати до моменту колапсу, коли за день зникнуть десятки чи сотні(хз скільки їх там в нас) банків.

    Ясне діло все це позачиться й на курсі і питання не в тому буде гривня по 25 чи по 30, питання чи буде дефолт. А дивлячись на те як зараз влада проводить реформи і як все активніше фін. організацію починають слати їх подалі, бачучи, що потрібних змін немає і присутня лише риторика, питання дефолту стає фактично питанням часу. Ось чому я написав про 90. Не уявляю, як із замороженими ЗП населення буде виживати при курсі 25+ і що буде відбуватись.

    Але, можливо я просто бачу все в надто темних кольорах, хоча якщо віднайти те що я писав весною чи тут чи на стратеджі, то виявилось, що я був трохи оптимістичним.
    Ответить Цитировать
    386/844
    + 17
  • давайте под шумок тогда еще легализируем марихуану) исследования показывают что от такого шага намного больше плюсов чем минусов...

    вот только незадача от старожил в стране, такие шаги непременно станут поводом для недовольства електората старперов. Легализируют покер, тут же кто-то возьмется проплачивать статьи о том как это плохо и какая гнилая власть...можно только представить как им тяжело внедрять что-то новое
    Ответить Цитировать
    10/43
    + 1
  • кстати, по поводу дефолта. Он касается только внешнего госдолга, или банки тоже "забудут" про депозиты? Как вообще все происходит, может кто в курсе?
    я к тому, а не пришло ли время все хранить на старзах и под подушкой?

    правда теперь беда с выводом под подушку, так что старзы - более предпочтительный вариант
    Ответить Цитировать
    14/50
    + 0
  • Депозити будуть втрачені або майде втрачені по 2 основним причинам:
    1. Частина банків просто зникнуть оголосивши банкрутство
    2. Здається в нас вже прийнято закон, по якому всі виплати по депозитам здійснюються у нац.валюті. Тому навіть якщо банк, наприклад приват, виживе, то після дефолту вартість валюти знизиться в декілька разів і виплатиться, в підсумку, 30-20% від початкової суми.
    Ответить Цитировать
    387/844
    + 0
  • Фонд гарантування вкладів відшкодовує до 200 000 грн якшо банк лопає. Але там процедура складна і хз скільки часу на то треба потратити буде
    Ответить Цитировать
    5/5
    + 1
  • Колеги, не панікуйте!!!! Поки ви катали у нас вже відбувся технічний дефолт. І в якійсь мірі це добре, адже для "омолодження" фін. системі також необхідно "скинути " мертві клітини. І краще банкрутство частини банків, аніж поголовне їх спасіння державою (як було при Юлі). Зараз країні потрібні системні реформи, а при цьому буде багато галасу і куча "непоняток" особливо у держ. чиновників та у фін секторі. Реального дефолту не допустять западні партнери, адже наразі це політичне питання і тому гроші давали і будуть давати (нікуди не дінуться, врешті решт наші потреби це для них невеликі суми (і курс тут якраз їм допомагає нас спонсорувати). При цьому вониж (запад) і заставлять наших робити реформи і їх радники проконтролюють (так було коли від комуняк відходили країни східної Європи). Отже попереду дійсно два тяжких роки для соціально незахищених (ми ж не такі...). Очікуємо змін, бо добровольці дійсно прийдуть в Київ... і влада це розуміє- їй тільки треба казковий пеньок під зад.
    Стосовно офлайн покера - це піпец, нас просто культурно попросили закритись, до "выяснения обстоятельств". Але вже сьогодні читав,що мін фінансів подало законопроект про легалізацію азартних ігор,казино,букмекер. Очікують отримати 2 млрд до казни за ліцензії та податки. Можливо западні партнери підказали, що для держави в бюджет краще аніж генералу в карман. А ось куди вони наш покер прив'яжуть побачимо....

    Да, і не розраховуйте на фонд гарантування вкладів!!! Його ресурсів достатньо щоб покрити можливо відсотків з 10, від усіх наявних депозитів фіз осіб. До речі ці цифри раскриті і іх можна знайти в неті. Ну і в 90 тому і існував рекет бо люди зберігали гроші в кеші, вдома!!!!
    Ответить Цитировать
    11/98
    + 5
  • Проект про легалізацію подали і відразу завернули, через зрозуміло кого. Відкладений приблизно на пів року

    Що стосується радників і допомоги, то хотілось би вірити. Поки ж складаєть враження що вони(влада) реально хочуть провернути з "західними партнерами" ту ж схему, що й з внутрішнім електоратом. Тобто формальне, ілюзорне виконання поставлених умов і дотримання обіцянок при реальному тупому розпилі і старих-добрих схемах. І єдине, що може змусити захід не перекрити фінансування і не забити болт на всю цю шайку, це бажання розвалити рашку яке справді варте, для них, тих відносно невеликих коштів що вони вливають в Україну.

    Але, в принципі, це нормально. Різкої зміни в такій закоренілій системі бути не може. Це не онлайн покер де старперів можуть винести за пів року. Тому, мабуть, все відбувається так як має бути, і через Н-кількість виборів і Н-ксть років в цій країні буде уряд і парламен цивілізованого типу. Застати б.


    П.С. Прочитав на УП, що планують мобілізувати 50к народу з новогу року. Не знаю з якою ціллю така к-сть, але, враховуючи протяжність кордону так званних лугандонських нар. респ., вистачить якраз щоб що метра постави по людині вздовж усього кордону, і ще декілька тисяч лишиться.
    Ответить Цитировать
    388/844
    + 3
  • Yaruk7 @ 23.12.2014
    Проект про легалізацію подали і відразу завернули, через зрозуміло кого. Відкладений приблизно на пів року


    Не той випадок. Вони вже вклали в проект бюджету 2 млрд. від легалізації, бюджет хочуть прийняти 30 грудня.... Може таке бути, якщо по логиці, то до прийняття бюджету вони внесуть необхідні для виконання дохідної частини закони..... Тут інше - там є все, тільки про покер ні слова.... Зараз нібито покер це спорт і в принципі правоохоронці це розуміють. Проблема в кеш тренуваннях. Тобто ми не там ну і не тут.
    Ответить Цитировать
    12/98
    + 0
  • Давно ходили розмови про ігрові зони в Буковелі, було б доволі непогано, аби туди нормальну дорогу зробили
    Ответить Цитировать
    389/844
    + 5
  • День відпочинку і нові ігрові сесії ніяких позитивних змін, в плані результату, не принесли.
    Знову нагнули в старій знайомій манері. Не знаю скільки раз я сьогодні повторив в думках фразу: "сука, бл%ть, да скільки можна", дивлячись на подібні роздачі.
    Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2630848
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN): $123.82
    SnikerSpl (SB): $127.17
    PusHappy (BB): $100.00
    Ivan Demidov (UTG): $401.13
    trungtran (MP): $107.16
    CORSER89 (CO): $104.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with 9 T
    Ivan Demidov raises to $3, 2 folds, Hero calls $3, 1 fold, PusHappy calls $2

    Flop: ($9.50) 6 T 2 (3 players)
    PusHappy checks, Ivan Demidov checks, Hero bets $5.50, PusHappy raises to $15.53, Ivan Demidov folds, Hero calls $10.03

    Turn: ($40.56) 5 (2 players)
    PusHappy bets $29.04, Hero calls $29.04

    River: ($98.64) 7 (2 players)
    PusHappy bets $52.43 all in, Hero calls $52.43

    Final Pot: $203.50
    Hero mucks 9 T
    PusHappy shows 6 K (a flush, King high)
    PusHappy wins $200.70
    (Rake: $2.80)



    tMsgzy.png


    Не знаю, як плюсують чуваки з ввсф 39, чи я гра на 100% залежна від того як здають. Аби я спробував зіграти в подібному стилі, то залився б кбуям вже на третій місяць.
    Ответить Цитировать
    390/844
    + 0
  • Дайобанийжнакуй, мій дохід до шд впав до 25, а я всервно лью на шоудауні ніби граю з впіпом 40
    Ответить Цитировать
    391/844
    + 0
  • Трошки позитиву від Арні

    Ответить Цитировать
    392/844
    + 10

  • Ответить Цитировать
    393/844
    + 7
  • Сьогодні 7 разів ловив на флопі сет, лише раз на шд виявився сильнішим. При тому що це не були 4кард флаш чи стріт доски.
    Я взагалі не розумію втф коїться в цьому зумі СТО. Більшість гавнорегів цього ліміта грають по принципу "хітнути щось сильне, запихати побільше бабла вибивши весь воздух і сподіваючись що туди цей раз здали щось круте, що б саме поставило 3 вулиці, але ми надто тупі що б про це думати, але фартові там буде ця рука і ми виграємо 100бб думаючи які ми круті шо виграли 100бб у оверпари"
    Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2631578
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN): $106.80
    gerdauvenum (SB): $50.50
    8888ROCK8888 (BB): $134.70
    RUN_PLEASE (UTG): $280.45
    comeonlady (MP): $100.50
    patriot424 (CO): $100.73

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with J J
    3 folds, Hero raises to $2, 1 fold, 8888ROCK8888 calls $1

    Flop: ($4.50) 3 3 5 (2 players)
    8888ROCK8888 checks, Hero bets $3, 8888ROCK8888 raises to $9, Hero raises to $23.94, 8888ROCK8888 raises to $132.70 all in, Hero calls $80.86 all in

    Final Pot: $214.10
    Hero shows J J (two pair, Jacks and Threes)
    8888ROCK8888 shows 7 3 (three of a kind, Threes)
    Hero wins $105.65
    8888ROCK8888 wins $105.65
    (Rake: $2.80)



    Зрозуміло, я на таку херню стараюсь, закривши очі, жмакати кнопку фолд, але інколи не вдається, тому що думка що це нл100 і тут люди вже якось повинні вміти грати проти всього діапазону, а не лише сподіватись на куллер в свою сторону, і роблю колли. І да, там завжди натс.

    Тому да, треба доводити частоту фолду майже до 100% ментальними тренінгами і мантрами.

    Я справді перебуваю трохі в ахую від своїх результатів. Місцям думаєш, що можливо граєш надто пасивно чи десь прямолінійно і т.д., тому тобі не оплачують чи навпаки реблефять, погано ББ захищаєш, бла-бла-бла.. Але потім дивишся на толпу регів за столами з фолдами ББ проти БУ і СБ 68+, фолдами на 3бет 67+ і кристально правдивим постфлоп, а у деяких ще й ввсф 42- , і при цьому в них 2+бб\100. І ти сидиш і думаєш: "БЛЯТЬ! В ЯКОМУ МОМЕНТІ ПОКЕРНОЇ ТЕОРІЇ МЕНЕ НАЇБАЛИ??!!!!"
    Ответить Цитировать
    394/844
    + 8
  • проти регуляра
    оце написав повідомлення, запустив нову сессію. В самому початку трапилась ця роздача. На флопі перша думка була "ну, чудово колл дауним, хай ставить свій рендж", а потім друга "да який там нах рендж, забий на всякі спектри захисту, коллдауну... яйця у них виростають лише з сетом або допером, рейзим і ізі каточка".

    Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2631585
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    lwl&wsn (BTN): $92.95
    LOLDOLPHIN (SB): $103.85
    PiTcHaq (BB): $57.94
    K0nstantinus (UTG): $103.47
    Hero (MP): $100.00
    D33XTR (CO): $195.20

    Pre Flop: ($1.50) Hero is MP with 8 8
    1 fold, Hero raises to $3, 1 fold, lwl&wsn calls $3, 2 folds

    Flop: ($7.50) 8 3 A (2 players)
    Hero bets $4.79, lwl&wsn raises to $14.83, Hero raises to $35.81, lwl&wsn raises to $89.95 all in, Hero calls $54.14

    Turn: ($187.40) 7 (2 players - 1 is all in)

    River: ($187.40) J (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $187.40
    lwl&wsn shows A 3 (two pair, Aces and Threes)
    Hero shows 8 8 (three of a kind, Eights)
    Hero wins $184.60
    (Rake: $2.80)

    Ответить Цитировать
    395/844
    + 3
  • Якщо покер не йде, то як варіант можна "відпочити" в хорошу гру

    Ответить Цитировать
    10/48
    + 8
  • Yaruk7 @ 27.12.2014
    На флопі перша думка була "ну, чудово колл дауним, хай ставить свій рендж", а потім друга "да який там нах рендж, забий на всякі спектри захисту, коллдауну... яйця у них виростають лише з сетом або допером, рейзим і ізі каточка".


    рег с 73с видимо думал о том же))
    Так что не надо его обижать
    Ответить Цитировать
    6/6
    + 0
  • Neeel, проблема в тому що рег з 73 сам рейзив сбет, тому так само він думати точно не міг. думав він так як описано в моєму варіанті
    Ответить Цитировать
    396/844
    + 0
  • Yaruk7 @ 27.12.2014
    "БЛЯТЬ! В ЯКОМУ МОМЕНТІ ПОКЕРНОЇ ТЕОРІЇ МЕНЕ НАЇБАЛИ??!!!!"

    "не давать блефовать с эниту"
    Ответить Цитировать
    2/7
    + 0
1 61 62 63 64 145
2 человека читают эту тему (2 гостя):
Зачем регистрироваться на GipsyTeam?
  • Вы сможете оставлять комментарии, оценивать посты, участвовать в дискуссиях и повышать свой уровень игры.
  • Если вы предпочитаете четырехцветную колоду и хотите отключить анимацию аватаров, эти возможности будут в настройках профиля.
  • Вам станут доступны закладки, бекинг и другие удобные инструменты сайта.
  • На каждой странице будет видно, где появились новые посты и комментарии.
  • Если вы зарегистрированы в покер-румах через GipsyTeam, вы получите статистику рейка, бонусные очки для покупок в магазине, эксклюзивные акции и расширенную поддержку.