Совместный блог украинских регуляров (Спільний блог українських регулярів)

232
Статистика
Статистика
232
Статистика темы
  • Популярность
    Топ-720
  • Постов
    2,899
  • Просмотров
    529,254
  • Подписок
    232
  • Карма автора
    +1,680
1 58 59 60 61 145
  • Можливо хтось з читаючих може підсказати по вибору смарта або підсказати куди звернутись.

    Основні потреби, в порядку значимості:
    - якісна камера
    - екран не більше 5, а краще 4,5. не люблю лопатофони і 5 візьму тільки якщо ну капец не буле аналога серед менших
    - 2 сімки: 1 дефолтна, 2 інтертелеком для інтернету, можливість їх одночасної роботи
    - хочеться телефон на довго, тому підтримка сучасних стандартів ЛТЕ, НФС не завадила б
    - бюджет до 10к грн або 500-600у.е.

    Дуже подобається z3 компакт і цей телефон в пріорететі, але там лише 1 сімка, хоча цей не така велика проблема, можна міняти через зовнішні заглушки. + є захист від води.
    Ответить Цитировать
    365/844
    + 0
  • Yaruk7 @ 6.12.2014
    - 2 сімки: 1 дефолтна, 2 інтертелеком для інтернету, можливість їх одночасної роботи


    Це майже нереально, Інтертелеком працює в стандарті CDMA, а усі інші оператори в GSM, знайти телефон, який одночасно буде підтримувати обидва стандарти та ще й одночасно, та ще й флагмана, дуже й дуже важко. Якщо дуже потрібен інтернет від Інтертелекома, радив би купити їхній мобільний WiFi роутер (клік) А смарт вибирати уже по інших параметрах. Впринципі одночасна робота двох стандартів можлива в чіпах МТК, і класні китайські смарти (Meizu, Xiaomi) можуть таке підтримувати. (але як виявилось це все бюджетні моделі xiaomi red rice 1s на mtk, lenovo s820, ціна яких до 150$)
    Сообщение отредактировал Bimaxa - 6.12.2014, 20:29
    Ответить Цитировать
    2/8
    + 1
  • подивись htc one e802
    Ответить Цитировать
    10/16
    + 0
  • HTC One E8 Dual Sim Grey
    Ответить Цитировать
    4/12
    + 0
  • Мене більше цікавить питання якості камери, а то показник пікселів це просто маркетинг. Он у всіх китайфонів по 13+
    Ответить Цитировать
    366/844
    + 0
  • Yaruk7, Z3 компакт буде хороший вибір!Я місяць назад купив LG G3. Подивись обзор думаю тобі сподобається
    Камера в ньому просто шик. З мінусів тільки одна симка і клавіші звуку на корпусі
    Ответить Цитировать
    5/5
    + 1
  • Yaruk7, все топовые смартфоны в этом ценовом диапазоне "снимают достаточно прилично". Большинство используют модули от Sony, например Sony IMX214 в Xiaomi Mi4 мне очень понравилась.
    Также можно почитать подобные сравнения:
    https://hi-tech.mail.ru/review/cameraphones_2014_part4.html
    Ответить Цитировать
    1/6
    + 1
  • deforce, планшет заглючив не та кнопка нажалася
    Ответить Цитировать
    367/844
    + 0
  • Якщо 2-а сімка потрібна тільки для нету, то бери z3 чи якийсь інший флагман+ ві-фі модем від інтертелекому
    Ответить Цитировать
    57/59
    + 0
  • дивився порівняння z3 та айфон 6, у айфона камера краще
    Ответить Цитировать
    10/35
    + 0
  • Yaruk7 @ 6.12.2014
    Можливо хтось з читаючих може підсказати по вибору смарта або підсказати куди звернутись.

    Основні потреби, в порядку значимості:
    - якісна камера
    - екран не більше 5, а краще 4,5. не люблю лопатофони і 5 візьму тільки якщо ну капец не буле аналога серед менших
    - 2 сімки: 1 дефолтна, 2 інтертелеком для інтернету, можливість їх одночасної роботи
    - хочеться телефон на довго, тому підтримка сучасних стандартів ЛТЕ, НФС не завадила б
    - бюджет до 10к грн або 500-600у.е.

    Дуже подобається z3 компакт і цей телефон в пріорететі, але там лише 1 сімка, хоча цей не така велика проблема, можна міняти через зовнішні заглушки. + є захист від води.


    Привіт, рік тому або близько того, стояв теж перед вибором: або брати iphone 5s або брати телефон на android. Зупинився на HTC one dual sim, на той час був відмінним телефоном, з хорошими динаміками і екраном, з підтримкою двох сімок на вибір були моделі GSM + GSM, GSM + CDMA (або односiмковi).

    На перших порах я був задоволений ним, але з плином часу зрозумів наскільки ж там все-таки убога камера, наскільки некрасиво зліплена велика частина додатків на android і наскільки хріновий зв'язок на HTC порівняно з айфонами. Якби раптом не дай бог я втратив зараз свій телефон, то обов'язково брав би яблуко. Я розумію що питання досить спірне і на цю тему можна влаштовувати купу холiварiв але як виробник телефонів і планшетів, яблуко пішло далеко вперед у порівнянні зі своїми конкурентами, і якщо ти тримав у руках яблучний телефон і користувався ним, то при порівнянні телефону на android все одно тебе щось буде дратувати в ньому. Айфон це не данина моді як прийнято вважати в суспільстві. Айфон це якісний і зручний девайс. Це лише особиста думка. Якось так.

    Власник HTC one dual sim
    Ответить Цитировать
    9/48
    + 10
  • Двухсимник LG G3 начал официально продаваться в Украине:
    http://hotline.ua/mobile-mobilnye-telefony-i-smartfony/lg-d856-g3-dual-series/

    Очень хороший телефон!!!
    Ответить Цитировать
    2/6
    + 0
  • Екран 5.5 , як такий в карман покласти
    Ответить Цитировать
    368/844
    + 1
  • Єх оце дивився приглядував куди б махнути десь в січні,лютому. Ну там таіланди, камбоджі, коста ріки домінікани... І кругом одна біда - переліт, який ладно триває більше дня, так і коштує як місяць життя там.
    Якщо їхати то хоча б на 3+ місяці, але поки є можливість лише десь на півтора.
    Мабуть в сумний єбіпет або турцію .
    Ответить Цитировать
    369/844
    + 0
  • Yaruk7 @ 8.12.2014
    Екран 5.5 , як такий в карман покласти

    В барсетку! Точнее в чемодан и на ПМЖ подальше, ведь в Ураине делают всё что бы нас придушить!

    Просто так, як іноземний інвестор заводиш в країну іноземну валюту підтримуючи цим єкономіку і зовнішній платіжний баланс, в замін пропонують мобілізацію і конфіскацію!!!


    Мінфін готує 30%-й податок на перевищення витрат українців над їхніми доходами
    Понеділок, 08 грудня 2014, 21:23

    Версія для друкуКоментарі44
    Міністерство фінансів спільно з Державною фіскальною службою екстрено готують до розгляду у Верховній Раді проект податкової реформи, який передбачає введення нового 30% податку на суму, що перевищує витрати фізичних осіб над їхніми доходами.
    Про це повідомила на прес-конференції народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Оксана Продан, передає УНІАН.
    "Якщо у тебе витрати перевищують доходи, які ти задекларував, і ти не можеш довести, де ти взяв із задекларованого майна гроші, які витратив, то з перевитрат ти маєш сплатити 30% податків", - сказала Продан, уточнивши при цьому, що норма законопроекту може бути змінена в парламенті.
    Продан також повідомила, що проект податкової реформи передбачає посилення повноважень співробітників фіскальної служби.
    "Дається їм право без рішення суду, самостійно донараховувати. Термін пройшов - і відразу на стягнення. Дається право стягнення на дебіторську заборгованість. Якщо ти винен бюджету, і у тебе немає, що відняти, але у тебе є заборгованість чиясь перед тобою, то податківці підуть по ланцюжку далі", - повідомила депутат.
    За словами народного депутата, зміни в податкове законодавство Кабмін має розглянути сьогодні, 8 грудня, а в середу, 10 грудня відповідна законодавча ініціатива може бути направлена на розгляд в профільний комітет парламенту.

    http://www.pravda.com.ua/news/2014/12/8/7046872/

    Чим раньше - тим краще....
    Ответить Цитировать
    3/6
    + 3
  • це смішно, щоб визначити хто скільки витрачає, потрібно ввести виключно безготівковий розрахунок. Відслідкувати готівкові витрати нереально.
    Ответить Цитировать
    370/844
    + 1
  • краще б пдв, нарешті, прибрали
    Ответить Цитировать
    371/844
    + 2
  • Дозволю собі порекомендувати трохи інше рішення, яким користуюсь сам:

    1) телефон Sigma mobile X-treme IP67 Dual Sim для виключно телефонних функцій
    http://rozetka.com.ua/sigma_mobile_x-treme_ip_67_dual_sim_black_black/p258025/

    2 сімки, броня, телефон український (хоч і зібраний в Китаї ), батарея тримає 18-20 днів, коштує 60$

    3) ipad mini - для всіх "смартфонних" задач та камери. Девайс - одні суцільні плюси, починаючи від розміру (оптимально, на мій погляд, - не такий громіздкий, як великий айпад і не треба цілитись і зумити/анзумити, як на смартфоні) і закінчуючи фантастичним екраном.
    Новий ipad mini 2 wi-fi+LTE 32 Gb(оптимальна ємність, думаю) коштує 550$. б/у можна значно дешевше знайти, звичайно.

    З приводу зимівлі в теплих краях, то в Тайланд можна за 500$ прилетіти - не такі вже й великі одноразові витрати. :)
    Ответить Цитировать
    23/78
    + 4
  • Yaruk7 @ 8.12.2014
    Єх оце дивився приглядував куди б махнути десь в січні,лютому. Ну там таіланди, камбоджі, коста ріки домінікани... І кругом одна біда - переліт, який ладно триває більше дня, так і коштує як місяць життя там.
    Якщо їхати то хоча б на 3+ місяці, але поки є можливість лише десь на півтора.
    Мабуть в сумний єбіпет або турцію .



    Довгий переліт мине швидко адже:
    1. зазвичай є одна зупинка і тому для транзиту треба вибирати великі сучасні аеропорти де очікування нормальної логістики більші і де є провести пару годин між літаками.
    2. ти ж не пройдеш повз дьюти фрі, де по доступній ціні можна придбати щось улюблене і під "покращений настрій" наприклад завести нове знайомство.
    3. спочатку знайди свої ворота вильоту, а потім пункт 2.
    4. кіно ті сон в літаку....

    Стосовно ціни, можливо тобі допоможуть такі ресурси як: Momondo ( далекі напрямки треба звіряти між .ua та .uk (на європейського споживача дають кращі умови)) та www.skyscanner.com.ua.
    Також ось корисні посилання на лоукост компанії
    http://www.adme.ru/svoboda-puteshestviya/55-aviakompanij-s-kotorymi-mozhno-letat-za-kopejki-739460
    http://finance.bigmir.net/budget/49888-TOP-10-loukosterov--kotorye-letajut-iz-Ukrainy

    В лоукостах на ціну впливає багато чинників тому необхідно "гратись" датами і часом (ціни дуже різняться). Замовлення краще всього робити середа\четвер після обіду. Качни собі мультивалютний конвертор і вперед.
    Ну і погода
    http://www.marshruty.ru/Places/Weather.aspx?view=climat

    P.S. Якщо є можливість треба їхати, нові враження завжди корисні.
    Ответить Цитировать
    9/98
    + 8
  • Yaruk7 @ 8.12.2014
    це смішно, щоб визначити хто скільки витрачає, потрібно ввести виключно безготівковий розрахунок. Відслідкувати готівкові витрати нереально.


    Коли податкова отримає нові повноваження і команду "фас", нам буде неможливо користуватися картами українських банків взагалі

    Единий варіант залишиться - анонімні карти платіжних систем.
    Ответить Цитировать
    4/6
    + 0
1 58 59 60 61 145
2 человека читают эту тему (2 гостя):
Зачем регистрироваться на GipsyTeam?
  • Вы сможете оставлять комментарии, оценивать посты, участвовать в дискуссиях и повышать свой уровень игры.
  • Если вы предпочитаете четырехцветную колоду и хотите отключить анимацию аватаров, эти возможности будут в настройках профиля.
  • Вам станут доступны закладки, бекинг и другие удобные инструменты сайта.
  • На каждой странице будет видно, где появились новые посты и комментарии.
  • Если вы зарегистрированы в покер-румах через GipsyTeam, вы получите статистику рейка, бонусные очки для покупок в магазине, эксклюзивные акции и расширенную поддержку.