Якось непомітно і у невідомому напрямку зникають години часу.
Хоча, звичайно, якщо тверезо оцінити фонд часу, то він - дуже не великий. 8-10 годин на сон, а сон в нашій справі річ неймовірно важлива, і навіть тяжко сказати скільки -бб\100 приносить катка в стані недосипу. І от лише 14 годин які треба грамотно розподілити щоб встигнути ВСЕ.
Сьогодні, я не ВСЕ встиг, верніше не тільки лиш все, мало чого встиг. (да я знаю що , але я його ще не юзав да й ху керз)
Відіграти вийшло лише трохим більше 2к рук, на теорію взагалі нічого не припало.
Провів тренування. Куди ділася решта часу не зрозуміло.
Будем разбираться! (с) Блохін.
Щось я сьогодні в ударі на цитати.
Якби там не було останній місяць року потрібно гарно попрацювати, не так як перший день місяця. Старзи обіцяюсь багато плюшок (що приємно і для зума теж) і рибки по-традиції в цей місяць найбільше за столами.
Що до Харстоун, то я ж кажу що це лише перше враження, яке як відомо...
Я не претендую на істину, можливо я помиляюсь по всіх пунктах. Профессійно я грати не планую, лише стало цікаво що за гра про яку пишуть в кожному першому покер блозі.
Думаю Kolento(чемпіон) діспу в харстоуні майже не відчуває
Пс. Сам грати не вмію і не хочу пробувати