Совместный блог украинских регуляров (Спільний блог українських регулярів)

Последний пост:27.12.2017
234
Статистика
Всего постов
2900
475,992 просмотров
Новых постов
+0
2 в день
Лучшие посты автора
18.03.2014 +79
17.07.2015 +42
19.03.2014 +28
30.12.2015 +20
19.03.2014 +20
Лучшие посты читателей
Inferno +125
DimaDima +103
Venga +96
Yaruk7 +84
Inferno +80
Самые активные читатели
1 50 70 71 72 73 92 145
  • Кожного року сподіваюсь, що ЕА нарешті випустять толкову, не баговану і не аркадну фіфу, якою наприклад була 08. І кожного разу фейл.
    Про 15 вони особливо кричали про воротарів нового покоління, і справді, таких інвалідів ніколи у фіфі не було. А сьогодні у мене вихідний і мені навіть не влом стало записати один з пропущених голів.


    А на воротах Касільяс і зіграність 100%.

    От мабуть раз на два матчі шось схоже точно залетить, ну або по анології. Якщо в Фіфі у рамку воріт поставити деревяну колоду, її статистика не сильно буде програвати топовим воротарям.

    ще відео по темі
    447/844
    Ответить Цитировать
    7
  • Цитата (Yaruk7 @ 1.2.2015)
    Кожного року сподіваюсь, що ЕА нарешті випустять толкову, не баговану і не аркадну фіфу, якою наприклад була 08. І кожного разу фейл.
    Про 15 вони особливо кричали про воротарів нового покоління, і справді, таких інвалідів ніколи у фіфі не було. А сьогодні у мене вихідний і мені навіть не влом стало записати один з пропущених голів.


    А на воротах Касільяс і зіграність 100%.

    От мабуть раз на два матчі шось схоже точно залетить, ну або по анології. Якщо в Фіфі у рамку воріт поставити деревяну колоду, її статистика не сильно буде програвати топовим воротарям.

    ще відео по темі


    Ти в ПЕС 2015 грав? Фифа даже близько не стояла
    33/77
    Ответить Цитировать
    1
  • R.I.P.
    a1bc71c1656f.jpg
    57/109
    Ответить Цитировать
    41
  • Цитата (soseda @ 2.2.2015)
    R.I.P.
    a1bc71c1656f.jpg


    Я в шоці з новини... Отак сьогодні ти є - а завтра вже нема. Життя - копійка
    2/10
    Ответить Цитировать
    4
  • Цитата (Yaruk7 @ 1.2.2015)
    Кожного року сподіваюсь, що ЕА нарешті випустять толкову, не баговану і не аркадну фіфу, якою наприклад була 08. І кожного разу фейл.
    Про 15 вони особливо кричали про воротарів нового покоління, і справді, таких інвалідів ніколи у фіфі не було. А сьогодні у мене вихідний і мені навіть не влом стало записати один з пропущених голів.


    А на воротах Касільяс і зіграність 100%.

    От мабуть раз на два матчі шось схоже точно залетить, ну або по анології. Якщо в Фіфі у рамку воріт поставити деревяну колоду, її статистика не сильно буде програвати топовим воротарям.

    ще відео по темі

    Який рівень кіперів стояв ?
    2/2
    Ответить Цитировать
    0
  • отакоi, хоч я й не фанат. мементо морi як кажуть.
    3/4
    Ответить Цитировать
    0
  • Через півтори години вже будемо на Самуі !
    448/844
    Ответить Цитировать
    20
  • Цитата (Yaruk7 @ 3.2.2015)
    Через півтори години вже будемо на Самуі !


    34/77
    Ответить Цитировать
    0
  • Привіт! Якийсь звіт напишу за день, за два, бо поки просто немає про що писати.
    Вчора прилетіли пізно і просто нічого не всглище ще зробити. Сьогодні, сподіваюсь візьмемо байки, почнемо вчитись їздити ними, а далі вже й буде про що написати. Хто з місцевих хоче зустрітись, пишіть в лічку скайпи, десь в майбутньому домовимось)

    Вчора зустрілись з Інферно, Джейсером, Рейном. Не зустрітись було неможливо тому що наші віли стоять поряд, фактично стінка до стінки. Концентрація покер про на метр вадратний овер9000. Віталік звозив нас голодних у ресторан який йому порадив Джейсер, там ми випили анісової горілки з хазяїном греком який коротко описав своє бачення україно-російського конфлікту і заявив що #кримнаш!, тобто грецький. Прикольний дядько, веселий приємний. Ресторан хороший, кухня смачна. Ціни вище українських, десь такі як в ресторанах які вважаються дорогими в містах типу нашого Рівне. Тому не варто вірити що Тай це халява і на 3 бакса можна обіжратися як в Євротурі. Страви коштують від 150 до 400 бат. Я брав тушене в білому вині куряче філе з вершковим соусом, то воно вартувало чи 280, чи то 340 батів. Бат приблизно 0,5грн, або 0,031 бакса.

    Таксисти тут такі ж мудаки як і в Києві. Коли верталися назад, один не захотів їхати ще десь кілометра до обумовленого місця, і сказав, що ми типу домовлялись до того місця куди він нас довіз і далі треба добплатити. Домовитись не вийшло і він відвіз нас назад на місце з якого підібрав, типу наказав нас. Наступний таксист якого піймали по дорозі був повністю нормальним, зупинився коли ми попросили біля маркета, почекав і довіз. Єдине що в нас є дуже крутий участок дороги до вілли і його коритце не могло на нього виїхати, тому ми останні метрів 150 пройшли пішки. Таксі тут дуже дороге, тому тільки власний транспорт.

    Ну і на завершення посиділи на віранді у Віталіка і Ко, обговорили позитиви і недоліки ЛСД, а також інші високі теми. Після чого ми звалили спати адже в дорозі це не особливо виходило.

    Поки все, далі сподіваюсь буде більше. Фоток поки прикласти не можу, так як до приїзду на вілу телефон вже здох, а на час написання повідомлення нових я не зробив.
    449/844
    Ответить Цитировать
    32
  • Працювати дуже приємно з таким антитільт краєвидом.



    От тільки інтернет дужк поганий. Лагає, картинки грузяться як в часи діал апу, а старзи так і взагалі померли, давши мені зіграти лише 50рук.
    Середня швидкість десь 100кб/сек

    450/844
    Ответить Цитировать
    31
  • Цитата (Yaruk7 @ 4.2.2015)
    обговорили позитиви і недоліки ЛСД


    Цитата (Yaruk7 @ 1.2.2015)
    в мене вилитіла пломба і утворилась пробоїна в якій можна провезти невелику партію наркотиків..


    Все ж такі провіз......
    22/98
    Ответить Цитировать
    12
  • Стосовно цін у ресторанах і кафе, варто зазначити, що то був грецький ресторан з вищими за середні ціни.
    Сьогодні на обід сходили в Тайський генделик



    Знову ж таки, доволі смачно. Фреш кокоса або манго це просто щось !
    Для кращого розуміння рівня цін, зафотав декілька сторінок меню. Ціни в батах





    І власне як виглядало моє замовлення.

    451/844
    Ответить Цитировать
    25
  • до речі, сьогодні 0,5 грн вже 0,022 бакса і продовжує своє піке
    58/109
    Ответить Цитировать
    0
  • Хм.
    Паніка навколо можливого закриття кордону для чоловіків призивного віку все наростає. Мені взагалі вже здається, що це був продуманий, як то кажуть, вброс спрямований на те щоб відволікти від пробем по всій військовій вертикалі, ситуації на сході і подальшого сдешевшання гривні.
    452/844
    Ответить Цитировать
    0
  • В Генштабе наконец определились, нужны ли справки из военкомата для выезда за границу.

    В Генеральном штабе Вооруженных сил Украины отмечают, что для выезда за границу военнообязанным гражданам не нужно специальное разрешение от военного комиссариата.

    «При пересечении государственной границы никакого разрешительного документа от военного комиссариата не нужно», — сказал на брифинге в среду в Киеве первый заместитель начальника главного управления оборонного и мобилизационного планирования Генштаба ВСУ Владимир Талалай.

    Он отметил, что распространяемая по этому поводу информация не совсем соответствовала действительности, передает Интерфакс-Украина.

    «Речь шла о процедурах наработки соответствующих документов, которые предусмотрены требованиями указа президента, которым определено наработать соответствующие механизмы и в установленном порядке внести в Верховную Раду предложения об упорядочивании правил пересечения границы», — отметил представитель Генштаба.

    При этом В.Талалай подчеркнул, что не нужно делать акцент исключительно на «мерах привязывания граждан к месту проживания или пребывания».

    Как сообщалось, ранее поступала поступала противоречивая информация от Генштаба относительно требований предъявить справки для выезда. В свою очередь Госпогранслужба повторно заявляла, что такие справки не требуются.
    4/8
    Ответить Цитировать
    2
  • Доречі, блог доріс 100к переглядів
    453/844
    Ответить Цитировать
    6
  • 59/109
    Ответить Цитировать
    11
  • soseda, нет слов, удали эту х.... Это явно заказуха.
    23/98
    Ответить Цитировать
    -4
  • Цитата (Piraniaua @ 4.2.2015)
    soseda, нет слов, удали эту х.... Это явно заказуха.


    так там в конце и написано кто заказал
    а мне еще и доплатили
    60/109
    Ответить Цитировать
    1
  • Piraniaua, полностью видео до конца досмотри.
    8/11
    Ответить Цитировать
    1
2899 постов
1 50 70 71 72 73 92 145
1 человек читает эту тему (1 гость):
Зачем регистрироваться на GipsyTeam?
  • Вы сможете оставлять комментарии, оценивать посты, участвовать в дискуссиях и повышать свой уровень игры.
  • Если вы предпочитаете четырехцветную колоду и хотите отключить анимацию аватаров, эти возможности будут в настройках профиля.
  • Вам станут доступны закладки, бекинг и другие удобные инструменты сайта.
  • На каждой странице будет видно, где появились новые посты и комментарии.
  • Если вы зарегистрированы в покер-румах через GipsyTeam, вы получите статистику рейка, бонусные очки для покупок в магазине, эксклюзивные акции и расширенную поддержку.