Совместный блог украинских регуляров (Спільний блог українських регулярів)

Последний пост:27.12.2017
234
Статистика
Всего постов
2900
475,466 просмотров
Новых постов
+0
2 в день
Лучшие посты автора
18.03.2014 +79
17.07.2015 +42
19.03.2014 +28
30.12.2015 +20
19.03.2014 +20
Лучшие посты читателей
Inferno +125
DimaDima +103
Venga +96
Yaruk7 +84
Inferno +80
Самые активные читатели
1 49 69 70 71 72 91 145
  • на том же сайте глянул, и правда походу без гарантии,а раньше же были варианты гарантии на 3 мес. и чуть дороже на 12, хотя может и есть гарантия какая то я не в курсе)на такой и правда нужна, а то под воду засунешь мало ли че случится)
    9/15
    Ответить Цитировать
    0
  • Привет! А можно поинтересоваться в чем прикол писать по-украински на сайте, где приличный кусок читателей не понимает, или понимает половину?

    Если это способ популяризации нашей страны, то наивный и смешной.

    Если что я сам из Киева.
    1/1
    Ответить Цитировать
    0
  • Longa,
    І тобі привіт.
    Я не настільки романтична натура, щоб ставити за мету популяризацію країни. На перших сторінках вже писалося про цілі. Мені подобається вести блог на українській, впевнений що є досить (як мінімум 142 людини) яким цікаво читати такий блог. Те що більшість не розуміють, так у мене й немає мети зібрати максимальну к-сть читачів. Якщо комусь цікаво стане, то двома кліками гугл хром чудово перекладає з української на російську.
    438/844
    Ответить Цитировать
    22
  • Питання до знаючих.
    В своєму багажа який я здаю, а не беру з собою в салон літака я можу провозити холодну зброю(який бендерівець без ножа), зброю для підводного полювання і аналогічні речі ?
    439/844
    Ответить Цитировать
    0
  • Якщо це спортивне спорядження, то без проблем. Холодну зброю (по типу мачете) не можна але ніж з лезом не довше ладоні без проблем. Також бажано щоб ніж був у чехлі. Нажаль не можу гарантувати що ця інфа на 100% вірна але вона десь близко до правди.
    21/98
    Ответить Цитировать
    0
  • якщо так то все без проблем
    440/844
    Ответить Цитировать
    0
  • буду рахувати що в цій роздачі я переміг

    Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2650894
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    nikolas19892 (BTN): $122.69
    revman888 (SB): $260.29
    arcornok (BB): $106.50
    hello1432 (UTG): $222.87
    knattertuck (MP): $423.51
    Hero (CO): $142.45

    Pre Flop: ($1.50) Hero is CO with 2 2
    2 folds, Hero raises to $2.50, nikolas19892 calls $2.50, 2 folds

    Flop: ($6.50) 8 2 K (2 players)
    Hero bets $4.78, nikolas19892 calls $4.78

    Turn: ($16.06) Q (2 players)
    Hero bets $12, nikolas19892 raises to $24, Hero calls $12

    River: ($64.06) J (2 players)
    Hero checks, nikolas19892 bets $21, Hero calls $21

    Final Pot: $106.06
    nikolas19892 shows Q Q (three of a kind, Queens)
    Hero mucks 2 2
    nikolas19892 wins $103.26
    (Rake: $2.80)
    441/844
    Ответить Цитировать
    6
  • Yaruk7, погано!Погано!! Дуже погано зіграно!!!!
    5/6
    Ответить Цитировать
    -3
  • Rondo1,
    I9huETBp-TQ.jpg


    ?
    442/844
    Ответить Цитировать
    1
  • непроста неділька видалась...


    443/844
    Ответить Цитировать
    10
  • спасибi за мову .щасти. iнодi укр мова це просто мова.
    1/4
    Ответить Цитировать
    8
  • Цитата (Yaruk7 @ 30.1.2015)
    Питання до знаючих.
    В своєму багажа який я здаю, а не беру з собою в салон літака я можу провозити холодну зброю(який бендерівець без ножа), зброю для підводного полювання і аналогічні речі ?


    Краще в салон не брати,кинь в багаж,багаж не провіряють
    32/77
    Ответить Цитировать
    0
  • а якщо в мене долонi розмiром з мачету?
    2/4
    Ответить Цитировать
    2
  • гэта тут галоуныя бандэрауцы знаходзяцца?
    1/6
    Ответить Цитировать
    8
  • Цитата (Nester @ 31.1.2015)
    гэта тут галоуныя бандэрауцы знаходзяцца?


    Ні, головний на Кіпрі.
    10166.jpg
    10/17
    Ответить Цитировать
    20
  • А за що ви Нестера мінусите? я не впевнений що це з якоюсь злобою написано чи типу того ...
    444/844
    Ответить Цитировать
    3
  • Це якийсь іздець!
    Це ж треба щоб ща день до вильоту, і що сука характерно в неділю, в мене вилитіла пломба і утворилась пробоїна в якій можна провезти невелику партію наркотиків..
    Ааа... знову відчуваю себе персонажем пункту призначення.
    445/844
    Ответить Цитировать
    1
  • На щастя стоматологічне питання вдалося вирішити швидко.

    За останні два дні піднялась люта паніка стосовно можливого закриття границь для чоловіків призовного віку. Що для перетену кордону потрібна буде справка з воєнкомату.
    Я спочатку теж піддався масовій істерії. Потім прийшов час критичного мислення, а разом з ним і заспокоєння. По-перше і головне, навіть якщо такий закон приймуть сьогодні, то в нього повинен бути період підготовки, він не може почати діяти з моменту підписання. Інакше уявіть собі, скільки в день (не беручи до уваги навіть робочі поїздки) чоловіків перетинає кордон автобусом\літаком\машиною з чисто туристичною ціллю. І як би все було так, то це до границі підїжає автобус з туристами, скажімо в Словакію на гірсьоколижний курорт, і з нього пограничники вигружають усіх чоловіків. Що далі? Куди їм діватися? Куди їхати автобусу? А хто з сімями, що робити жінці з дитиною, теж вигружатися чи їхати самій в чужу країну? Те ж стосується і аеропортів. І головне, хто буде компенсувати витрати? Квитки, тур, віза. Це буде стільки судових позовів, що мало не здасться. Бред чи не правда?!
    По-друге, період вступу в дію цього закону буде явно не тиждень і не два і скоріше явно не місяць. Не знаю яка там ситуація у воєнкоматі, але поток народу який в них ззбільшить в декілька разів і не факт що вистачить одного двох тижднів, щоб взяти потрібну справку до дати виїзду.

    Тому, без паніки, панове.
    446/844
    Ответить Цитировать
    4
  • Yaruk7,
    Цитата
    Акти Верховної Ради України (закони і постанови), акти Президента України (укази та розпорядження), акти Кабінета Міністрів України (декрети, постанови і розпорядження) не пізніш як у 15-и денний строк після їх прийняття у встановленому порядку і підписання підлягають оприлюдненню, тобто офіційному опублікуванню в пресі чи в окремих випадках офіційному оголошенню по телебаченню і радіо з використанням державної мови;
    Закони та інші нормативно-правові акти, що визначають права і обов'язки громадян, не доведені до відома населення у порядку, встановленому законом, є нечинними;
    Офіційне оприлюднення нормативно-правових здійснюється тільки після включення їх до Єдиного державного реєстру нормативних актів і з зазначенням присвоєного їм реєстраційного коду;
    Офіційне опублікування нормативно-правових актів дозволяється в таких друкованих виданнях: "Офіційному віснику України", "Відомостях Верховної Ради України", газеті "Урядовий кур'єр". Причому остання має пріоритет перед першими двома, якщо в ній нормативно-правовий акт буде опублікований раніше;
    Акти Верховної Ради України і Президента України набирають чинності через 10 днів з дня їх офіційного оприлюднення, якщо інше не передбачено самими актами, але не раніше дня їх опублікування в офіційному друкованому виданні;
    Акти Кабінету Міністрів України набирають чинності з моменту їх прийняття, якщо більш пізній строк набрання ними чинності не передбачено в цих актах;
    Акти Кабінету Міністрів України, які визначають права і обов'язки громадян, набирають чинності не раніше їх опублікування в офіційних друкованих виданнях;
    Ненормативні акти Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України можуть не публікуватися і доводитись до відома підприємств, установ, організацій та осіб через відповідні державні органи та органи місцевого самоврядування;
    Неопубліковані акти Верховної Ради України і Президента України набирають чинності з моменту одержання їх державними органами або органами місцевого самоврядування, якщо органом, що його видав, не встановлено інший строк набрання ними чинності;
    Нормативні акти, які видаються міністерствами, іншими органами виконавчої влади, органами господарського управління та контролю і які зачіпають права, свободи й законні інтереси громадян або мають міжвідомчий характер, з 01.01.93 р. підлягають державній реєстрації в Міністерстві юстиції України, управліннях юстиції на місцях з обов'язковим складанням ними відповідних державних реєстрів і набувають чинності через 10 днів після їх реєстрації, якщо в них не встановлено пізнішого строку надання чинності;
    Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують кримінальну відповідальність особи;
    56/109
    Ответить Цитировать
    0
  • На жаль в нашій країні можливо все, закрити кордон - то для них раз плюнути. Хто б міг описати 2014 скажімо у 2012?
    3/5
    Ответить Цитировать
    4
1 49 69 70 71 72 91 145
1 человек читает эту тему (1 гость):
Зачем регистрироваться на GipsyTeam?
  • Вы сможете оставлять комментарии, оценивать посты, участвовать в дискуссиях и повышать свой уровень игры.
  • Если вы предпочитаете четырехцветную колоду и хотите отключить анимацию аватаров, эти возможности будут в настройках профиля.
  • Вам станут доступны закладки, бекинг и другие удобные инструменты сайта.
  • На каждой странице будет видно, где появились новые посты и комментарии.
  • Если вы зарегистрированы в покер-румах через GipsyTeam, вы получите статистику рейка, бонусные очки для покупок в магазине, эксклюзивные акции и расширенную поддержку.